«Недостатньо добре» — святі повинні «працювати релігійно», оскільки Джонс визнає, що вони заслужили поразку

Натан Джонс пообіцяв "релігійно працювати" над недоліками "Саутгемптона" після того, як його команда, що бореться, опустилася на дно Прем'єр-ліги після поразки Брайтону з рахунком 3:1.

Колишній головний тренер «Лутона» Джонс провів жалюгідну першу гру вдома в вищому дивізіоні, щоб не залишити сумнівів щодо масштабу роботи в «Сент-Мері».

Воротар «Саутгемптона» Гевін Базуну дав плавний удар колишній зірці «Святих» Адаму Лаллані, перш ніж катастрофічний автогол Ромена Перро подвоїв перевагу «Альбіону».< /p>

Соллі Марч забив третій удар на початку другого тайму, забезпечивши успіх «Чайкам, що повзуть», а потім Джеймс Ворд-Проуз втішив господарів, яким загрожувала виліт.

Джонс, який змінив Ральфа Хазенхюттля, якого було звільнено менше семи тижнів тому, пошкодував про свої помилки, але сповнений рішучості знайти рішення після похмурого дня, щоб забути.

«Сьогодні ми забили їм два голи, і це додало їм впевненості робити те, що вони роблять, і вони дуже добре тримають м’яч», — сказав валлієць, чию сторону освистували в кінці кожного тайму.

"Ми ніколи не давали собі шансу виграти. Ми недостатньо добре виконали основи і нічого не заслуговуємо від гри.

«Ми повинні бути впевнені, що ми тримаємо ногу в грі, і на даний момент ми не даємо собі шансу.

"Цілі змінюють гру, цілі змінюють імпульс, цілі змінюють ставлення, і ось що сталося сьогодні.

"Нам потрібно зробити деякі речі краще, і ми працюватимемо над ними релігійно".

Лаллана, який залишив «Святих» у Ліверпуль у 2014 році після того, як приєднався до академії клубу у віці 12 років, м’яко святкував після того, як його спокійний удар головою на 14-й хвилині збентежив Базуну, перш ніж незрозуміла помилка Перро залишила Саутгемптону гору, яку потрібно було піднятися.

"Святі" трохи покращилися одразу після перезапуску, але неймовірні зусилля Марча з дальньої дистанції відновили імпульс на користь "Брайтона", перш ніж Ворд-Проуз відбив один удар після підбору після пенальті, відбитого Робертом Санчесом.

Лише сусіди Борнмут пропустили більше голів у першому дивізіоні цього сезону, ніж Саутгемптон, і Джонс відчайдушно прагне покращити цей рекорд.

«Саутгемптон» у 17 іграх не зіграв, — сказав він. "Це недостатньо добре.

«Ти не підвищишся в рейтингу, якщо не забудеш, це означає, що тобі потрібно забити принаймні два голи, щоб виграти гру.

"Коли ви програєте гру і пропускаєте дуже погані голи, фанати платять, щоб прийти і подивитися, тому я розумію їхнє розчарування.

«Що нам потрібно зробити, так це переконатися, що ми це змінимо, і це змінить імпульс і переконатися, що ми даємо людям впевненість, використовуємо наші сильні сторони, і якщо ми це зробимо, ми виграємо більше ігор, ніж ми зараз».

Головний тренер "Брайтона" Роберто Де Зербі відзначив найкращу гру за весь період після того, як його команда зміцнила контроль у першому таймі.

Виблискуча вистава на виїзді викликала скандування «південне узбережжя — наше» з аншлагу, а потім про можливість європейської пригоди наступного сезону.