Нью-Йорк переміг Монреаль і вийшов у фінал Східної конференції, Остін переміг Даллас

Нью-Йорк Сіті другий сезон поспіль пройшов до чотирьох останніх плей-офф MLS після переконливої ​​перемоги на виїзді над Монреалем з рахунком 3:1 у неділю.

Сіті - діючий чемпіон після перемоги над "Портленд Тімберс" у Кубку MLS 2021 - підійшов на крок ближче до повторного повернення, коли Габріель Перейра вдало забив гол на шостій хвилині, забив Максиміліано Моралеса.< /p>

Їхня перевага подвоїлася в компенсований час першого тайму, коли Сантьяго Родрігес перекинув м’яч Хеберу позаду захисту Монреаля, і той стильно приховав це своїм першим ударом за межами 6 ярдів. вікно.

Таллес Маньо вийшов з лави запасних у Сіті на 58-й хвилині, а лише через три хвилини виконав пенальті, спокійно пробив у нижній лівий кут і зробив рахунок 3-0.

Монреаль зумів врятувати втішний гол Джордже Михайловичу на 85-й хвилині, але це було б усе, що вони змогли зібрати, оскільки Нью-Йорк забронював собі місце у фіналі Східної конференції проти Філадельфії Юніон - першого сіяного на Сході.< / p>

Пізніше в неділю ввечері двох голів один за одним у першому таймі вистачило Остіну, щоб перемогти Даллас з рахунком 2:1.

Остін повів у рахунку на 26-й хвилині, коли кутовий удар пройшов крізь натовп і знайшов Муссу Джіте на дальній штанзі, а лише через три хвилини вони велі в рахунку 2-0 після того, як Себастьян Дріуссі скористався перегравом у півзахисті та добре закінчив лічильник.

Розумний хід команди дозволив «Далласу» відбити гол через Алана Валаско на 65-й хвилині, але нічию не вдалося.

У фіналі Західної конференції в неділю Остін зустрінеться з найкращим посівом Західної конференції LAFC.