Польща – Нідерланди 0:2: Гакпо та Бергвійн тримають Ораньє на шляху до фіналу Ліги націй

Коді Гакпо та Стівен Бергвійн забили гол у четвер, коли Нідерланди перемогли Польщу з рахунком 2:0 у групі A4 Ліги націй.

Оранські домінували в першому таймі на PGE Narodowy у Варшаві, а на перерву вийшли з рахунком 1-0 завдяки удару Гакпо з близької відстані після 13 хвилин.

Польща погрожувала зрівняти рахунок на початку другого тайму, але Бергвійн зафіксував усі три очки на годиннику, спокійно завершивши матч.

Результат означає, що команді Луї ван Гала потрібно лише уникнути поразки в останній груповій грі проти Бельгії в неділю, щоб потрапити у фінал наступного червня.

Нідерланди втратили Теуна Купмайнерса через травму протягом перших п’яти хвилин, але вийшли вперед, коли Гакпо застосував завершальний дотик у штрафному після плавного ходу, який легко перетнув задню лінію Польщі.

Мемфіс Депай змарнував золотий шанс подвоїти перевагу гостей, пройшовши з вузького кута, оскільки простий пас на Гакпо напевно завершився б голом, а Стівен Бергюїс закрутився невдало.

Польща була набагато яскравішою після перерви і двічі наблизилася до того, щоб зрівняти рахунок завдяки Аркадіушу Міліку та Себастьяну Шиманському.

Однак їхні надії повернутися в гру закінчилися на 60-й хвилині, коли Бергвійн спокійно пройшов повз Войцеха Щесни після того, як Вінсент Янссен потрапив у пастку.

Що це означає? Oranje майже не спітніє

Нідерланди запропонували чудову ціну за свою перемогу, і єдиним розчаруванням Ван Гала було те, що вони не перемогли посередню польську команду з більшою перевагою.

Все, що їм зараз потрібно зробити, це безпечно пройти недільну захоплюючу зустріч зі своїми сусідами, щоб забронювати собі місце у фіналі наступного року.

Хороша серія Гакпо продовжується

Гакпо забив вісім голів у семи іграх Ередивізі за ПСВ цього сезону, і він продовжив свою хорошу форму на міжнародній арені, привівши Нідерландам першість уперед, своїм третім голом на цьому рівні.

Сором'язливий Левандовскі

Роберт Левандовскі показав розчаровану фігуру проти Польщі. Гравець «Барселони» був одним із найпотужніших нападників Європи протягом останнього десятиліття, але не забив жодного удару, оскільки його команда намагається зламати суперників.