Рікі Пуч зрівнює рахунок на 99-й хвилині після того, як Чічаріто не реалізує ще один пенальті, Юніон розгромив Орландо

Хав'єр Ернандес пропустив ще один удар, перш ніж Рікі Пуїг реалізував пенальті та зрівняв рахунок на 99-й хвилині в матчі LA Galaxy проти "Нешвілла", який завершився внічию (1:1).

Нашвілл вийшов вперед на 28-й хвилині завдяки пенальті Хані Мухтара, але Ернандес знову опинився в центрі уваги.

Колишньому нападнику «Манчестер Юнайтед» не вдалося реалізувати пенальті на 97-й хвилині, коли він спробував Паненка минулої неділі проти «Спортинга», відбив хет-трик і виграв.

Ернандес знову активізувався на 55-й хвилині після того, як його виніс Шакелл Мур, але його низький удар був відбитий воротарем Джоелем Віллісом.

З огляду на те, що сезон закінчився, «Галексі» отримали пізню відстрочку після того, як Уокер Циммерман реалізував пенальті за гру рукою після перевірки VAR, а захисник отримав другу жовту картку.

Але Рікі Пуїг схопив м'яч і взяв на себе відповідальність за Ернандеса, а потім пробив у ворота Вілліса.

Результат означає, що «Гэлаксі» не виграє в трьох іграх і займає восьме місце в Західній конференції з 40 очками.

Лідер Західної конференції LAFC знову спіткнувся, зазнавши четвертої поразки в останніх п’яти іграх, програвши «Далласу» з рахунком 2:1.

Хесус Феррейра підкріпив свої претензії на місце в збірній США на Чемпіонат світу, виступивши за «Даллас», а ЛАФК скоротили до 10 гравців після червоної картки Райана Холлінгсхеда на 13-й хвилині.< /p>

Лідери Східної конференції «Філадельфія Юніон» показали, чому вони, мабуть, найкраща команда MLS, розгромивши «Орландо Сіті» з рахунком 5:1, здобувши п’яту поспіль перемогу.

Льюїс Морган забив пенальті на 78-й хвилині, щоб допомогти «Нью-Йорк Ред Буллз» перемогти вдома над Новою Англією з рахунком 2-1 і зміцнити їхнє третє місце на Сході.< /p>

Нью-Йорк Сіті зазнав сьомої поразки в останніх дев’яти іграх, поступившись 1-0 від Шарлотта.

Бреннер зробив хет-трик, коли «Цинциннаті» продовжив свою безпрограшну серію до дев’яти ігор, перемігши з рахунком 6-0 проти «Сан-Хосе Ертквейкс»

Тьяго Альмада забив голацо, коли «Атланта Юнайтед» обіграла «Торонто» з рахунком 4-2, а «Інтер» у Маямі зазнав третьої поразки поспіль, програвши «Чикаго Файр» з рахунком 3-1.

Сіетл Саундерс розгромив Остін 3-0, Х'юстон Динамо та Спортинг Кейсі зіграли внічию 0-0, Портленд Тімберс перемогли Міннесоту Юнайтед 1-0, Колорадо Репідс перемогли Ванкувер Вайткепс 3-1, а Реал Солт-Лейк і Дісі Юнайтед закінчили без голів.