Саудівська Аравія – Мексика 1-2: Мартіну та Чавесу не вдалося забити достатньо, оскільки Мексика посідає третє місце в групі С

Луїс Чавес забив чудовий удар зі штрафного, оскільки перемоги Мексики над Саудівською Аравією з рахунком 2:1 виявилося недостатньо, щоб він посів друге місце в їхній групі чемпіонату світу.

Ель Трі розпочав останній раунд матчів групи C з нижньої позиції, але був близький до того, щоб увірватися до двох лідерів після голів у другому таймі від Анрі Мартіна та Чавеса, останній забив ефектним ударом зі штрафного з 25 метрів.

Оскільки Польща програвала Аргентині з рахунком 2:0, Мексика знала, що якщо вони не заб’ють ще раз, то зійдуть із змагань, оскільки поляки отримали менше жовтих карток, а всі інші матчі на тай-брейку були рівними. нації.

Але надії Мексики розвіялися за п’ять хвилин до доданого часу, коли капітан Саудівської Аравії Салем Аль-Давсарі забив спритний один-два з Хатаном Бахбрі та вміло реалізував його.

Мексика востаннє вилітала на груповому етапі в 1978 році, досягаючи стадії плей-офф на кожному з попередніх семи чемпіонатів світу.

Команди посіли два останніх місця на старті, але ще є над чим грати для того, щоб вийти в плей-офф.

Наставник збірної Мексики Херардо Мартіно залишив нападника «Вовків» Рауля Хіменеса на лаві запасних втретє на цьому турнірі, а капітан Андрес Гуардадо вибув через м’язову травму.

Саудівська Аравія назвала вісім гравців у стартовому складі, які обіграли Аргентину в першому матчі, став одним із великих шоків на Чемпіонаті світу, причому травмований капітан Салман Аль-Фарадж був помітним відсутнім.< /p>

На стадіоні Лусаїл, де 18 грудня проходив фінал Чемпіонату світу, була величезна підтримка Саудівської Аравії.

Хірвінг Лозано з «Наполі» був у центрі всього, що створювало Мексика, оскільки вони захопили лідерство з самого початку.

Чавес уже пройшов повз ворота, перш ніж Лозано пробив Алексіса Вегу через три хвилини, але Мохаммед Аль-Овайс відскочив від своїх воріт, зробивши чудовий сейв.

Мохамед Канно зробив дві спроби для Саудівської Аравії, пройшовши мимо воріт і надіславши штрафний, але кожного разу вперед виходила Мексика.

Чавес пробив з льоту прямо в Аль-Овайс, Хесус Ґальярдо невдало виконав кутовий, а Орбелін Пінеда побачив, як відхилення виграли з двох спроб.

Рефері збірної Англії Майклу Оліверу довелося працювати, щоб тримати гравців під контролем, відчуваючи, що настрої можуть закипіти будь-якої миті.

Кожен саудівський блок і винос аплодували так, ніби це був гол, і рівень децибел був оглушливим, коли Алі Аль-Хасан ударив головою під час перерви. Знижено на суму.

Басі Аль-Овайс відбив удар Чавеса на початку другого тайму, але Мексика відкрила м’яч після кутового.

Удар Чавеса завдав Сесар Монтес, і Мартін зреагував найшвидше, пробив головою з близької відстані.

Мексика подвоїла свою перевагу через п'ять хвилин після того, як Хасан Аль Тамбакті збив Мартіна, а Чавес ефектно пробив зі штрафного повз Аль-Овайса з 25 ярдів.

Лозано швидко забив м'яч у ворота, але цього разу його вилучили за офсайд.

Облога воріт Саудівської Аравії була безжальною: Аль-Овайс відбив ще один чудовий удар Чавеса зі штрафного, а Уріель Антуна, який вийшов на заміну, забив ворота, але його не зарахували через прапорець поза грою.

Здавалося, Мексика повинна була забивати, але врешті Саудівська Аравія посміялася останньою.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: поєднання зеленого та золотого покоління 2006 року є приголомшливим досягненням для цієї австралійської команди