«Скудетто» все ще є можливістю для «Інтера», каже герой «Сан-Сіро», який забиває голи Мартінес

Лаутаро Мартінес вважає, що «Інтер» все ще може наздогнати «Наполі», який утікає, у боротьбі за скудетто, але визнає, що «нерадзуррі» не можуть дозволити собі помилок у другій половині сезону.

Аргентинський нападаючий переміг у грі проти «Еллас Верона» в суботу, відзначившись голом на третій хвилині — його дев’ятим голом у кампанії — якого було достатньо, щоб забезпечити мінімальну перемогу на «Сан-Сіро» з рахунком 1:0.

Тоді команда Сімоне Індзагі зрівнялася з Ювентусом, який посідає третє місце, хоча після 18 ігор вони все ще відстають від Наполі на 10 очок.

Проте Мартінес переконаний, що у нерадзуррі є достатньо часу, щоб полювати на партенопеїв.

Ми знали, що така гра буде важкою, тому що «Верона» забиває гравцю по всьому полі», — сказав Мартінес Sky Sport Italia. «Ми забили раніше, а потім зробили те, що готували. Сьогодні було важливо здобути три очки.

"Це можливо [здобути Наполі], тому що попереду ще довгий шлях. Але ми не повинні більше робити помилок; ми повинні набрати всі очки, інакше вони будуть занадто далеко".

Гра проти «Верони» стала четвертою для «Інтера» за 11 днів. Ця серія почалася з перемоги над «Наполі».

Зовсім недавно, у вівторок, «Інтер» отримав додатковий час від «Парми» в Кубку Італії, і Індзагі відчув, що швидкий перелом взяв своє.

"У вівторок ми грали лише 120 хвилин, але команда залишалася сильною", - сказав Індзагі.

«Ми забили на початку, а потім, незважаючи на невелику напругу на завершальній стадії, ми залишилися твердими та зосередженими, не страждаючи надто від команди «Верони», яка могла створити нам проблеми.

"Я був стурбований нашим фізичним станом з [Хаканом] Чалханоглу та [Ніколо] Бареллою, які доклали всіх зусиль, щоб бути доступними сьогодні.

"Вони були під сумнівом до вчорашнього дня, коли [Генріх] Мхітарян, [Роберто] Гальярдіні та [Кріст'ян] Аслані дійсно допомогли в цих іграх своєю грою в півзахисті".