Саутгемптон 1-0 Лестер Сіті: Святі мріють про малоймовірну втечу через Алькарас

Карлос Алькарас святкує переможний гол за Саутгемптон – Лестер

Гол Карлоса Алькараса в першому таймі дав «Саутгемптону» порятунок, оскільки вони здобули три вирішальні очки в перемозі 1-0 над колегами, які вилетіли з класу «Лестер».

"Святі" вийшли в гру без перемоги у восьми домашніх іграх Прем'єр-ліги, ця серія починається з серпневого візиту "Челсі" на "Сент-Мері".

Однак підписання в січні другого голу Алькараса за таку кількість стартових матчів завершило цю серію та зменшило значення того, що Джеймс Ворд-Проус раніше не реалізував пенальті .< /p>

Бос "Сейнтс" Рубен Селлес вніс зміни, і його азартна гра, включаючи рідкісний відхід Тео Уолкотта, окупилася, оскільки вони покинули нижню частину столу, хоч і за різницею м'ячів. Це також стало бажаним поштовхом після шокової поразки в Кубку Англії від Грімсбі Другої ліги.

Лестер, мабуть, шкодує про низку втрачених моментів, їхня поразка залишила їх лише на три очки вище зони вильоту.

Уолкотт, якого вперше після Чемпіонату світу потрапили в стартовий склад, мав половину шансів на початку після того, як його вибрав Ейнслі Мейтленд-Найлз , але останнім зусиллям не вистачило сили.

Лестер мав власний напівшанс на 20-й хвилині, коли Келечі Іхеаначо виконав штрафний удар Харві Барнса, але він не зміг направити. головою до мети.

Більшість першого тайму була в основному позбавлена ​​якості та шансів, але «Саутгемптон» отримав порятунок на 30-й хвилині, коли арбітр Роберт Джонс вказав на пенальті після навісу Уолкотта влучив у руку Тімоті Кастане.

Однак Уорд-Проуз зупинив удар Денні Вордом, який вгадав правильний шлях. Півзахисник, відомий своєю майстерністю у виконанні штрафних, не пробив обидва пенальті, які він реалізував цього сезону за клуб з Гемпшира.

Однак на 35-й хвилині «Саутгемптон» здійснив прорив, коли Че Адамс обіграв офсайд, помітивши Алькараса, і віддав м’яч перед Вордом .

Була довга перевірка VAR на офсайд, але гол був забитий.

Схоже, Алькарас також отримав травму під час святкування, але після лікування він зміг продовжити, хоча він не витримав більше 50 років хвилина.

Іхеаначо отримав ще один удар головою після того, як його помітили на дальній штанзі, але він міг лише направити м’яч.

Підопічні Брендана Роджерса прагнули повернутися в гру, домінуючи у володінні м’ячем і шансах. Ще одна нагода була в Іхеаначо, який виконав вкидання за межами штрафного майданчика, а потім пробив далі.

Майже на останньому етапі гри гості ще раз відкривали ворота, коли захисник Гаррі Суттар переміг воротаря Гевіна Базуну, лише кивнувши вище поперечини.< /p>

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: найбільш переоцінений гравець кожного клубу Прем і вболівальники Арсеналу повинні покінчити з «смішним» механізмом захисту