Саутгейт пишається Англією, але потрібен час, щоб вирішити майбутнє

Гарет Саутгейт не поспішає, щоб «прийняти правильне рішення» щодо свого майбутнього головного тренера збірної Англії, але його підбадьорило те, як його молода команда зіграла проти Франції в суботу.

>

Англія була кращою командою для тривалих періодів в Аль-Байті, але врешті-решт програла Олів’є Жиру, ударом головою на 78-й хвилині, який виявився вирішальним, коли «сині» здобули рахунок 2-1 і провели півфінал проти Марокко в середу.

Контракт Саутгейта діє до кінця Чемпіонату Європи 2024 року, але він використає наступні кілька тижнів, щоб подумати, чи хоче він продовжити.

Він сказав: «Щоразу, коли я закінчував ці турніри, мені потрібен був час, щоб прийняти правильне рішення, тому що ти переживаєш стільки почуттів.

"Я хочу прийняти правильне рішення, яким би воно не було для команди, для Англії та для Футбольної асоціації. Буде цілком правильно приділити цьому деякий час, тому що я знаю, як сильно коливалися мої почуття після попередніх турніри.

«Це рішення повернутися, це багато енергії, і ви повинні бути впевнені, що ви готові до цього. У березні відбіркові матчі Євро, і у вас у голові надто багато речей, про які ви можете думати сьогодні ввечері.< /p>

"Я хотів зосередитися на цьому турнірі, і я думаю, що ми створили дуже гарний імідж себе. Але врешті-решт виграє лише одна команда, і ми не витримали цього".

Саутгейт привів Англію до півфіналу Чемпіонату світу в Росії чотири роки тому та до фіналу Євро-2020, але його критики продовжують звинувачувати його в негативній грі.< /p>

Такого точно не було в Катарі, коли жодна команда не забила більше дев’яти голів Англії на груповому етапі перед перемогою над Сенегалом у 1/16 фіналу з рахунком 3:0.

>

А проти Франції Англія грала в передовий футбол, який весь час турбував чинних чемпіонів.

Саутгейт додав: «Я вважаю, що це найкраще, що ми грали проти великої нації за час мого керівництва, але все, що має значення, — рахунок.

Вони знають, наскільки вони близькі. Вони знають, що проштовхували велику націю до кінця. У нас було більше володіння м’ячем, більше ударів по воротах… Я дуже пишаюся тим, якими вони були, не лише сьогодні, а й протягом усього турніру.

«Ми показали інше обличчя з точки зору того, як ми грали. Ми хотіли грати проти найкращих націй, саме так ми підійшли до цього турніру, і ми це зробили. Є так багато причин для захвату, враховуючи вік деяких гравців.

"Ми показали решті світу, що англійський футбол здоровий і у нас є дуже хороші гравці, не лише зараз, але й на майбутнє".

Капітан збірної Англії Гаррі Кейн мав шанс отримати додатковий час після голу Жиру, але на 84-й хвилині забив пенальті над поперечиною.

Він уже забив з точки, щоб скасувати перший удар Орельєна Чуамені в першому таймі, і Саутгейт швидко захистив нападника Тоттенхема.

"Він дуже низький, але йому нема чого соромитися", - сказав він.

"Ми перебуваємо в такому положенні, як команда, завдяки його цілям і лідерству протягом тривалого періоду. Результат був завдяки 100 хвилинам футболу та подіям, які відбувалися на обох кінцях поля.

Навіть якщо пенальті буде зараховано, нам все ще потрібно багато зробити, щоб виграти гру. Ми виграємо і програємо разом.

"Було важко, коли ти забиваєш другий пенальті проти воротаря, якого ти дуже добре знаєш [партнера Кейна по "Тоттенхему" Уго Льоріса]. Навіть найкращі інколи пропускають, це футбол.< /p>

Але немає нікого, кого я б віддав перевагу в цій ситуації, і якщо завтра ми отримаємо пенальті, я відчував би те саме.

"Це жорстоко по відношенню до нього, тому що він розчарується в собі, але не повинен."