Стів Кларк каже, що блок Раяна Портіуса був яскравою подією перемоги Шотландії на Кіпрі

Стів Кларк бачив, як Шотландія наближається до Євро-2024, здобувши перемогу над Кіпром з рахунком 3:0, але стверджував, що найкращою частиною вечора був пізній блок Раяна Портіуса, який не відмінив ворота.

Скотт Мактомінай відкрив рахунок на шостій хвилині в Ларнаці, забив шостий гол у п’яти відбіркових матчах, а через дев’ять хвилин захисник Портеус забив свій перший міжнародний гол.

Мактоміней забив півзахисника Джона Макгінна, забив третій гол на 29-й хвилині, і хоча шотландці продовжували другий тайм, Портеус кинувся на повну довжину в компенсований час, щоб зупинити тестовий удар кіпріота Ангуса Ганна.

"Для мене, найкращий момент у матчі", - сказав Кларк

«Це показує всім, що ми робимо. Ми не хотіли поступатися.

«У перерві ми говорили про можливість отримати чотири, можливо, п’ять, але найголовніше те, що Кіпр не отримує жодних результатів, а цей блок у кінці розповість вам усе про цю команду та її менталітет. має.

"Це було добре, ще один крок на шляху до того, що ми хочемо зробити, а саме кваліфікації.

«Це була хороша гра, голи в першому таймі, добре контрольований другий тайм. Ми повинні бути щасливі.