"Сток" - "Брайтон" 0:1: Фергюсон визначив переможця, щоб відправити "Чайки" в чверть Кубка Англії

Брайтон пройшов до чвертьфіналу Кубка Англії після того, як гол Евана Фергюсона забезпечив перемогу 1:0 у Сток Сіті у вівторок увечері.

18-річний гравець збірної Республіки Ірландія виконав чудовий хід за півгодини, забивши свій п’ятий гол за «Чайки».

Господарі Чемпіонату Sky Bet ледь не зрівняли рахунок після того, як орендований захисник Манчестер Юнайтед Аксель Туанзебе прорвався вперед, а заміна Брайтона Денні Уелбек влучив у штангу в компенсований час, коли гості втретє вибороли місце в 1/8 фіналу. за шість сезонів.

Через десять днів після їхньої останньої гри, поразки Прем’єр-ліги від «Фулхема» з рахунком 0:1, бос Роберто Де Дзербі вніс п’ять змін у свій стартовий склад, а Фергюсон є одним із двох 18-річних гравців у команді. .< /p>

Іншим був хавбек збірної Аргентини Факундо Буонанотте, який вперше вийшов у стартовому складі після того, як приєднався до клубу в січні, а капітан Льюїс Данк зберіг своє місце для 400-го матчу за Брайтон.

>

Сток, який наразі займає 17-е місце у другому дивізіоні, мав сім коригувань після суботньої поразки від Мілволла з рахунком 1:0, включаючи Алекса Ніла, який у січні підписав контракт із Туанзебе під час свого повного дебюту.

Нападник «Поттерс» Тайріз Кемпбелл врятував першу зустріч на п’ятій хвилині, коли зробив удар справа, і Джейсон Стіл заблокував його удар.

Невдовзі після цього Джек Бонем відбив удар Буонанотте головою, і Ян Пауль ван Хекке вдарив у кутовий.

Сток знову загрожував на 29-й хвилині, ударом низом від Кемпбелла, який Стіл намагався врятувати, але Брайтон домінував у м’ячі, і через хвилину вони були попереду, коли Каору Мітома побіг на чудовий навісний м’яч від Данка та зробив чудовий пас. на своєму боці до Фергюсона, який постукав по ньому.

Наприкінці першого тайму Мойзес Кайседо пробив повз ворота "Стоука", а Стіл відбив удар Джордана Томпсона.

Паскаль Гросс пробив далеко, а удар Джеремі Сарм'єнто був добре відбитий Бонемом, коли «Брайтон» шукав ще один удар на початку другого тайму, перш ніж «Сток» майже зрівняв рахунок на 65-й хвилині, коли Туанзебе пробив головою прямо поруч.

Здавалося, що Мітома подвоїть перевагу «Брайтона» на 73-й хвилині, але його удар опинився у бічній сітці.

Витримавши певний тиск зі сторони "Стоука", гості ледь не додали секунду затримки, Уелбек побачив удар, відбитий Бонемом, і ще один удар від штанги.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: Грем Поттер, ймовірно, стане наступним тренером на тлі поганої роботи Челсі