Суарес хвалить Мессі: «Ти ніколи не втомлюєшся показувати, що ти найкращий у світі»

Луїс Суарес назвав «найкращого у світі» Ліонеля Мессі після того, як його колишній одноклубник по «Барселоні» допоміг збірній Аргентини вийти у фінал чемпіонату світу 2022 року.

Мессі відкрив рахунок з пенальті на 34-й хвилині та забив другий гол Хуліана Альвареса на 69-й хвилині, завершивши вражаючу перемогу над Хорватією з рахунком 3:0 у вівторок.

Семиразовий володар "Золотого м'яча" тепер має шанс отримати свій перший титул на чемпіонаті світу, а також перший титул для Аргентини після того, як Дієго Марадона привів їх до слави в 1986 році, а Мессі посів друге місце в 2014 році, коли Німеччина перемогла La Альбіселесте 1-0 у Ріо-де-Жанейро.

"Ти ніколи не втомишся показувати, що ти найкращий у світі", - написав у Instagram Суарес, який провів шість років з Мессі в "Барселоні" з 2014 по 2020 рік.

"Весь світ зупиняється, щоб аплодувати цьому хлопцю та тому, що він дав футболу. Чудово, друже!"

Пераможений хорватський півзахисник Лука Модріч, який був давнім суперником Мессі за «Реал Мадрид» у Ла Лізі, каже, що аргентинець заслуговує на чемпіонат світу.

"Будемо сподіватися, що [Мессі] виграє цей чемпіонат світу, він найкращий гравець в історії, і він цього заслуговує", - сказав Модріч журналістам після гри.

Аргентина зіграє у фіналі в неділю проти чинних чемпіонів світу Франції чи Марокко, які зустрінуться на стадіоні Аль-Байт у другому півфіналі в середу.