Сотня 2023: усе, що вам потрібно знати перед недільним фіналом проти Brave проти Superchargers і Invincibles проти Originals

Місце проведення: Lord's Дата: неділя, 27 серпня Час: 14:15 та 18:00 за британським стандартним часом (неділя) Покриття: обидва матчі в прямому ефірі на BBC Two, BBC iPlayer та BBC Sport онлайн. Радіокоментарі обох матчів, а також прямі трансляції, кліпи та аналіз на веб-сайті BBC Sport

Ось усе, що вам потрібно знати, і багато іншого на що слід звернути увагу:

Хто грає і коли?

Ось найважливіші та час початку (кожну годину BST ):

14:15: жінки Southern Brave проти жінок Northern Superchargers 18:00: чоловіки Oval Invincibles проти чоловіків Manchester OriginalsДва нових переможці

Після того, як суботні елімінатори побачили, що південні хоробрі люди вибули, ми гарантовано отримуємо два нових імена на трофеї.

У жіночих змаганнях дворазові непереможні чемпіонки овалу змогли лише п’ятими на груповому етапі.

Це означає, що Southern Brave, які посіли другі місця в перших двох сезонах, або Northern Superchargers, які так і не досягли плей-офф. раніше, вперше стануть чемпіонами.

У чоловічому фіналі Manchester Originals, які перемогли Brave у суботньому плей-оф, намагатимуться виступити краще, ніж У фіналі 2022 року вони програли Трент Рокетс.

Oval Invincibles, які очолили таблицю лідерів і пройшли безпосередньо до фіналу, проходять у 1/8 фіналу перший раз. час.

Прощання з героями Чемпіонату світу
Окрема фотографія Ані Шрубсол та Алекса Хартлі під час гри у фіналі Чемпіонату світу з футболу 2017