"Цьому немає виправдання", - Гурлер приголомшений поразкою Туреччини від Фарерських островів

Сердар Гурлер каже, що Туреччині немає виправдань після шокової поразки від Фарерських островів у недільному матчі Ліги націй.

Туреччина увійшла до змагань групи C1 без поразок у шести матчах, здобувши перемогу в п’яти з них на шляху до підвищення до другого рівня змагань.

Однак країна з населенням близько 86 мільйонів людей програла в Торсгавні з рахунком 2:1 країні з населенням менше 49 000 людей.

Вільйормур Давідсен і Йоан Сімун Едмундссон забезпечили господарям, які посідають 125 місце у світовому рейтингу – на 83 позиції нижче своїх суперників – перевагу в два м’ячі на початку другого тайму.

Гурлер відіграв один удар на останній хвилині, але Фарерські острови вистояли, продовживши свою безпрограшну серію до чотирьох матчів.

Згадуючи виснажливу поразку команди, яку тренує Штефан Кунц, нападник "Істанбула" Башакшехір Гурлер сказав журналістам: "Ми неймовірно засмучені. Цьому немає виправдання.

Можливо, ми не хотіли цього так сильно, як вони. Ми не билися. Ми завершили перші чотири ігри з дуже хорошими результатами».

Цитує турецьке ЗМІ Aspor, Гурлер додав: «Можливо, нам було надто комфортно, але ми не можемо вибачитися за сьогоднішній вечір. У ложі панує тиша, наче ми були в похоронному бюро».