Троє гравців "Челсі" горять під час міжнародної перерви, коли назріває бій з "Крістал Пелас".

Менеджер «Челсі» Грем Поттер напевно залишиться задоволеним грою принаймні трьох своїх гравців під час міжнародної перерви. Бос "синіх" лише готується до своєї другої гри під керівництвом, і через складну поїздку до "Кристал Пелас" за кілька днів, він, можливо, вже розмірковує про те, хто може потрапити в його стартовий склад.

Поттеру довелося запастися терпінням після того, як його призначили заміною Томаса Тухеля на Стемфорд Брідж. Два тижні тому їхній перший матч проти РБ Зальцбург у Лізі чемпіонів завершився з рахунком 1:1, і Челсі з тих пір не змагався через перенесення та міжнародну паузу.

У 47-річного гравця є дорога команда після того, як цього літа співвласник Тодд Болі схвалив світовий рекорд витрат за одне трансферне вікно. Однак останніми днями вразили троє членів команди, які давно працюють.

З наближенням суботнього пообіднього протистояння проти «Пеласу», Express Sport представляє вам тріо, про яке йдеться...

ПРЯМО ЗАРАЗ:

Кай Гаверц

Збірна перерва колишньої зірки "Байєра" розпочалася на тихій ноті, коли він вийшов на заміну на 70-й хвилині, коли Німеччина програла з рахунком 1:0, несподівано вилучивши Угорщину з Ліги націй УЄФА. Однак ситуація значно покращилася, коли Хансі Флік дав йому початок проти Англії в понеділок увечері.

Гаверц грав на позиції самотнього нападника і займав різні атакуючі позиції, що ускладнювало його підбір для захисту Англії. Він також продемонстрував блискучий момент, коли його звивистий дальній удар потрапив у штангу, не кажучи вже про інстинкт нападника, який бив пізно, щоб завершити захоплюючу нічию 3-3.

НЕ ПРОПУСТИТИ...

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ Манчестер Юнайтед націлений на те, що Дамфріс говорить про зацікавленість, поки Челсі готує пропозицію Жоржиньо

Італія в матчі Ліги націй проти Угорщини в понеділок увечері стала вирішальною в групі С. Не зумівши потрапити на Чемпіонат світу цього року, команда Роберто Манчіні зрештою дала вболівальникам за що порадувати, здобувши перемогу над командою з рахунком 2:0. команда, яка перемогла Німеччину минулого тижня та перемогла Англію з рахунком 4:0 у червні.

Італійці здобули дві з двох перемог під час міжнародної перерви після перемоги над Англією з мінімальним рахунком 1:0 у п’ятницю. Жоржиньо виходив у стартовому складі в обох матчах і був одним із найнадійніших гравців Манчіні, доводячи аргументи для старту в центрі півзахисту Челсі проти Пеласу в суботу.

Ріс Джеймс

Як і Гаверц, перехід Джеймса до міжнародної команди почався погано, оскільки минулого тижня "Три леви" програли на "Сан-Сіро". Однак він був одним із найкращих гравців Англії того вечора і зробив достатньо, щоб заробити поспіль на позиції правого захисника, незважаючи на велику кількість талановитих варіантів у резерві.

Джеймс був дуже залучений, коли команда Гарета Саутгейта в понеділок зіграла внічию 3-3 проти Німеччини. Його запеклий пас забезпечив Люку Шоу результативну передачу, яка розпочала повернення збірної Англії з рахунком 2:0, і це була ще одна відмінна результативність 22-річного гравця, який щойно підписав новий вигідний контракт із «Челсі» на початку цього місяця.