Тіте натякає на неминучий виліт Бразилії після вильоту з Чемпіонату світу – «цикл закінчено»

Тіте натякнув, що збирається покинути свою роль головного тренера Бразилії після того, як південноамериканська команда вилетіла з Чемпіонату світу.

Маркіньос влучив у штангу з пенальті після того, як хорватський воротар Домінік Лівакович відбив удар Родріго. У Неймара не було можливості втрутитися.

Хорватія відзначилася всіма своїми ударами по воротах, забивали Нікола Влашич, Ловро Маєр, Лука Модріч і Міслав Оршич. Це призвело до рахунку 4-2 по пенальті після нічиєї 1-1 після додаткового часу.

Неймар вивів збірну Бразилії вперед у першій половині додаткового часу – зірка Парі Сен-Жермен зрівнявся з бразильським рекордом Пеле за кількістю голів, який забив 77 голів ФІФА – лише Бруно Петкович зрівняв рахунок за три хвилини до кінця.

Але для Неймара та Бразилії це було жахливо, коли нападник фінішував п’ятим у серії буллітів, але Тіте не пошкодував.

Він сказав: «П'ятий удар є вирішальним, тиск сильніший, і найбільш морально підготовлені гравці виконують останній пенальті.

"Гравці знають мою відданість і знають, як я пишаюся їхньою грою. Вся команда програє.

Ми повинні бути готові розділити нашу радість і нашу печаль. З’явилося нове покоління гравців, які знайдуть свою силу в труднощах. Я розумію, що я несу найбільшу відповідальність, але ми всі несемо відповідальність за втрату.

«Справа не в тому, щоб бути героєм чи лиходієм. Іноді ти виграєш, іноді програєш».

Тіте натякнув, що готовий піти після виходу з Бразилії.

"Є інші чудові професіонали, які можуть замінити мене. Тепер у мене був повний цикл (Чемпіонату світу). Цикл закінчився", - додав він.

Вінісіус Жуніор пробив у Ліваковича у першому таймі, але Хорватія була кращою командою, але так і не змогла відзначитися тим, на що заслуговувала.

Бразилія значно покращилася після перерви, коли Лівакович не відбив Вінісіуса, і Неймар мав би впоратися краще, ніж пробити воротаря на 55-й хвилині.

Лівакович сказав: «У нас є досвід, і нас виховали як бійців. Ми не шкодуємо зусиль, і це рецепт успіху».

Марсело Брозович вибухнув з 15 ярдів у додатковий час, перш ніж Неймар завдав удару, проскочив хорватську оборону, обійшов Ліваковича та переніс його удар у дах воріт.

Здавалося, він готовий відправити Бразилію в останні чотири, поки Петкович не забив гол, його удар відразив Маркіньйос – єдиний удар Хорватії у створ воріт – і перевів гру до серії пенальті.

Тренер збірної Хорватії Златко Даліч заявив, що його команда зробить усе, щоб знову вийти у фінал чемпіонату світу.

«Це була одна з найбільших перемог, це була чудова гра», — сказав Даліч після того, як Хорватія вдруге поспіль вийшла в півфінал Чемпіонату світу, зайнявши друге місце в 2018 році.

"Бразилія була дуже розумною та контролювала гру, але ми показали, що таке не здаватися та що таке команда Хорватії.

"Ми в півфіналі, ми маленька країна. Я привітав кожного зі своїх гравців, вони чудові бійці. Тільки хорвати можуть це зробити.

Ми будемо готуватися, зараз ми у півфіналі, ми не здамося.

«У нас дуже сильні характери, і ми не здаємося. У міру того, як матч йшов, наші шанси зростали. Тільки команди з великою силою та характером можуть повернутися в такому матчі ».

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Хорватія досягла вершини Croatiaball, залишивши Неймара в сльозах, а Бразилію цікавить, що щойно сталося