"Тоттенхем" - "Ньюкасл" 1-2: "Сороки" скористалися помилкою Льоріса, щоб перейти до чотирьох лідерів

Голи Каллума Вілсона та Мігеля Алмірона в першому таймі вивели «Ньюкасл» у четвірку лідерів Прем’єр-ліги завдяки приголомшливій перемозі над «Тоттенхемом» з рахунком 2:1.

Це був, мабуть, найкращий результат "Сороки" під керівництвом Едді Хоу, оскільки ця перемога зробила чотири перемоги з п'яти ігор для північно-східного клубу, який, зрештою, довгостроково прагне стати регулярними чемпіонами Ліги.

Проголошення перемоги змусило «шпор» зазнати поразок одна за одною та відбулося на тлі певної суперечки, коли господарі були засмучені тим, що не було фолу на Вілсоні, який зіткнувся з Уго Льорісом під час підготовки до свого першого матчу з лобом.

Алмірон додав гостей на секунду за дев'ять хвилин пізніше з 40 на годиннику, і в той час як Гаррі Кейн забив один гол на початку другого тайму, «Ньюкасл» випередив «Челсі» та «Манчестер Юнайтед» у таблиці.< /p>

Обидва клуби показали неоднозначні результати в середині тижня, і надії господарів відновитися після поразки на «Олд Траффорд» не допомогла відсутність Крістіана Ромеро та П’єра-Еміля Хойб’єрга через незначні травми.

Скажений старт призвів до того, що Сон Хен Мін відпустив двічі поспіль, коли гості подали два кутові в перші 10 хвилин, після чого Джоелінтон призначив пенальті після зустрічі з Емерсоном Роялом.

Шпори повинні були вийти з мертвої точки незабаром після того, як Кейн відправив Сону, але той відмовився, і його слабку фішку врятував Нік Поуп з близької відстані.

Ерік Дієр був наступним, хто пройшов поруч із своїми воротами після того, як його зворотна передача на Льоріса відскочила всього в декількох ярдах від воріт господарів.

Команді Антоніо Конте вдалося позбутися цього страху, коли Раян Сессеньйон відбив удар, перш ніж Кейн був відбитий лівою ногою Поупа після гарного пробігу.

Здавалося, що «Тоттенхем» наблизився до першого матчу, коли на 31-й хвилині зазнав поразки через помилку Льоріса.

Фабіан Шар передав м’яч, щоб Вілсон погнався за ним, і хоча Льоріс зробив це першим, кіпер «шпор» потрапив під легкий дотик нападника «Ньюкасла».

Вілсон продовжив, поки Льоріс лежав на полі, і вибив і гравця збірної Франції, і Даєра, перш ніж піти, святкуючи.

Перевірка VAR прийшла і пішла, що лише посилило розчарування господарів, але далі було ще гірше.

Шон Лонгстафф головою зробив спробу пасу від Льоріса на Алмірона, який пішов уривчасто, переміг Сессеньона та Клемента Ленгле, а потім пробив під воротаря Тоттенхема, забив свій шостий гол у кампанії.

У перерві домашні вболівальники почули освистування, а також дощ і блискавки, похмура погода відповідала настрою «Шпор».

Не те, щоб уболівальники «Ньюкасла» були занепокоєні, попри сильну зливу кілька голих до плеса, але вони були розлючені на 51-й хвилині, коли не було призначено пенальті після того, як голова Джолінтона влучила в руку Емерсона.

Міг був рахунок 3-0 після розіграшу кутового, але Льоріс впав низько, щоб перешкодити Шару, і момент гри швидко змінився.

Шпори самі виконали штрафний удар, а Ленглет забив Ленглет на задній штанзі, де Кейн пригнувся, забив свій 11-й гол у кампанії.

Потрібен був VAR, щоб перевірити, чи Девінсон Санчес торкнувся м’яча, але, не маючи переконливих доказів, Стюарт Еттвелл із Стоклі Парк залишив ворота на місці.

Іван Перішич і Лукас Моура були видалені Конте незабаром після цього удару на 54-й хвилині.

Перішич послав удар прямо в горло Поупу, а Ден Берн вражаюче заблокував удар Сону з близької відстані, коли Тоттенхем зазнав першої домашньої поразки з квітня.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: "Чому ви продовжили контракт?" - Шервуд не бачить причин для того, щоб Кейн і син повторно підписали контракт зі "Шпорами"