Тоттенхем переміг Брайтон: п'ять речей, які ми дізналися, коли Гаррі Кейн очолив вирішальний переможець Шпор

Тоттенхем відновився після важкого тижня, який включав поразку в дербі від Арсеналу з рахунком 3:1, і перемогу на виїзді в Брайтоні з рахунком 1:0, щоб довести, що вони активно борються за четвірку кращих і далі. Гаррі Кейн сердито дивився на переможця, продовжуючи свій яскравий початок кампанії, але в цій потворній, важкій перемозі, яка так багато означатиме для Антоніо Конте та його гравців після смерті улюбленого тренера, не було нічого сексуального. Джан. П'єро Вентроне.

Сон Хен Мін був головним гравцем у першому матчі, коли його низький навіс, спрямований у бік воріт, зустрів удар головою від сейву капітана збірної Англії Кейна, який ніколи не збирався промахуватися після періоду неохайного володіння м’ячем.

Тоттенхему було важко подвоїти свою перевагу після того, як він змарнував кілька багатообіцяючих моментів у контратаці, оскільки Шпори прагнуть використовувати темп Сона.

30-річний гравець, якого замінив Іван Перішич, подумав, що додав секунду після перерви, коли чудово покотився лівою ногою, але прапорець поза грою не забив його.

Кейн отримав невдалий удар по Ахіллу через свої останні проблеми, коли він поставив ногу, щоб заблокувати удар Брайтона по воротах. Після надання допомоги його замінили, коли він покинув поле.

Ось п'ять речей, які ми дізналися з вогняної сутички на стадіоні Amex...

Кейн у палаючій формі

Може здатися, що Гаррі Кейн не в формі свого життя, але статистика говорить про інше.

Його перший гол головою став його 12-м за останні 12 матчів Прем'єр-ліги, це його найдовша результативна серія у вищому дивізіоні, згідно з даними Opta.

Тепер Кейн забив вісім голів у дев’яти іграх Прем’єр-ліги цього сезону, що технічно є його найкращим початком кампанії як відомого повільного гравця.

Був час, коли Август був справжнім жахом для Кейна, але він перейшов у Жовтень для Шпор.

Навіть коли він грає не дуже добре, він все одно знаходить способи забивати та впливати на гру у типовій манері Кейна.

Він навіть повернувся, щоб виконати підкат на останніх хвилинах, виконавши удар п’ятою.

Расті Доерті

Метт Доерті терпляче чекав нагоди, яка нарешті з’явилася на Amex, і це було неоднозначне для збірної Республіки Ірландія.

Забігаючи вперед, він був справжньою віддушиною в першому таймі, зробивши багато позитиву та завжди показуючи м’яч.

Він навіть зробив тріщину у воротах, коли намагався надіслати чітке повідомлення своєму менеджеру, вибивши собі місце в стартовій складі.

У Догерті є додаткова конкуренція у вигляді Джеда Спенса, який все ще чекає свого першого шансу вразити після свого літнього трансферу з Мідлсбро вартістю 20 мільйонів фунтів стерлінгів.

Колишньому вінгеру «Вовків» усе ще не вистачало точності в грі, але, як і очікувалося, він пропустив кілька передач, коли «Тоттенхем» намагався перетворити захист на атаку.

Ця роль може полягати в тому, що Доерті зараз програє, оскільки Емерсон Роял отримує триматчеву дискваліфікацію після того, як його звільнили в «Арсенал» у дербі Північного Лондона.

Наприкінці дня він виконав чудовий перехоплення, позбавивши Брайтона життєво важливого моменту у штрафному майданчику.

Тактичний перехід зміцнює Шпори

Конте вирішив змінити ситуацію та відійти від своєї улюбленої системи 3-4-3 - зміна, яка очікується більше тижня.

Ів Біссума додав мужності в центрі парку разом із Родріго Бентанкуром і П’єром-Емілем Хойб’єргом, які зміцнили Шпори.

Брайтон є небезпечною командою, як це було видно минулого тижня, коли вони розірвали Ліверпуль на шматки, повівши на Енфілді з рахунком 2-0, а пізніше зігравши внічию 3-3.

Зміна системи, безумовно, принесла користь Тоттенхему в цілому, навіть якщо вони дещо втратили в атаці.

Біссума був не на висоті проти своїх колишніх роботодавців, отримавши ранню жовту картку, але Тоттенхем обмежив Брайтон до мінімуму шансів.

Мітома — суперзамінна команда Брайтона

Є щось дуже захоплююче в японській зірці Брайтона Каору Мітомі, яку минулого сезону віддали в оренду бельгійській стороні Тоні Блума «Юніон СГ».

Він знову був справжньою яскравою іскрою з лави запасних, коли вступив у бій у другому таймі, зробивши блискучий лабіринт, який спричинив хаос серед захисників Тоттенхема.

Мітома також був чудовим минулого тижня, коли він підсмажив Трента Александера-Арнольда через поле на Енфілді, зробивши хет-трик Леандро Троссара.

Вінгер на реактивних підборах любить бігати на гравців, і щоразу, коли він отримує м’яч, він відчуває щось...