Зірка Тоттенхема Уго Льоріс отримав попередження від МЮ та Ліверпуля після перемоги у Франкфурті

Уго Льоріс каже, що гравці Тоттенхема націлені на початок Чемпіонату світу як на шанс визначити свої наміри на решту сезону. Перемога над "Айнтрахтом" у Франкфурті з рахунком 3:2 у середу ввечері означає, що домашня перемога над лісабонським "Спортингом" 26 жовтня гарантує їм місце в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з однією грою в запасі.

З огляду на ключові матчі проти «Манчестер Юнайтед» і «Ліверпуля» перед початком дій у Катарі, Льоріс каже, що в планах створити ажіотаж навколо Вайт Харт Лейн, який триватиме до другої половини сезону.< /p >

Я б сказав, що незалежно від того, як ми це робимо, ви просто хочете набирати очки і бути в хорошій позиції перед Чемпіонатом світу, - сказав він.

"У Прем'єр-лізі та в усіх змаганнях, у яких ми беремо участь.

"Ми знаємо, що для того, щоб досягти цього рівня, нам потрібно працювати. Ми здатні працювати добре, але ми завжди прагнемо вдосконалюватися.

Але скажімо, хороше становище перед Чемпіонатом світу дасть гарне відчуття у другій половині сезону, яка буде найважливішою».

Шпорам було важко перемогти Айнтрахт Франкфурт після того, як вели в перерві з рахунком 3:1, а на початку другого тайму німці втратили 10 гравців.

Франкфурт відіграв один удар, а потім Гаррі Кейн не реалізував пенальті, коли підопічні Антоніо Конте перетнули лінію.

«Якщо ми подивимося на продуктивність, то було занадто багато злетів і падінь», — сказав Льоріс. «Я думаю, що ми повинні мати можливість більше контролювати гру в другому таймі, з рахунком 3-1 і 11 проти 10.

Можливо, ми думали, що гра закінчилася.

Але на такому рівні в Лізі чемпіонів, особливо коли ти звик грати в Прем'єр-лізі, легких матчів не буває.