Кубок Азії U23: Японія розбила мрії Катару, а Індонезія здивувала Південну Корею

квітень 26 – Японія з живленням пропуск Катар в додатковий час з THE U23 AFC Азіатський Кубок, дроблення THE господар старший І U23 Азіатський Кубок подвійний мрія на Будинок землю з А 4-2 виграти.

Японія ВІДЧИНЕНО THE рейтинг рано через Півзахисник Ямада як він взяв просто два хвилин для THE квартал остаточний має вибухнути в дії.

с обидва команди нетерплячий має атака, Катар відповів з два перша половина цілі Оскільки Ахмед Ал Rawi І Джассем Габер має дати THE господарі THE перевага назва в THE перерва.

Моменти Після заробити THE вести, Катар воротар Абдулла бачив червоний, відхилено Після арбітр Ханна Хаттаб консультувався THE краю поля монітор наступні А шок з Хосоя, з THE Катарський судити винним з кріплення поза має THE Японія нападаючий як він підскочив має ясно А висока м'яч.

вниз має десять Чоловіки Раніше THE половина, Катар мав він все має ЗРОБИТИ в THE другий фаза, але були не в змозі має зберегти Японія захисник Кімура Оскільки киваючи Будинок в THE 67-й хвилина Після закриття на має Ямамото гойдалка куточок Оскільки закрити обсяг.

с THE рахунок два шматок має THE КІНЕЦЬ з нормально час, Японія використовується їх цифровий перевага має повний ефект. Вони швидко Складені на два цілі в додатковий час, як Хосоя І Учіно комбіновані має поховати з Катару надія з А Азіатський Кубок подвійний І діяти як А Дорогий нагадування має підтримувати дисциплінованість.

індонезійська бігти продовжити

Індонезія, THE турнір початок команда що мати засмучений THE форму книга, запаморочення Південь Корея має досяжність THE напів фінал Після А марафон пенальті зйомка.

Пратам Архан бренд THE вирішальним удар ногою в THE 11-10 стрілянина заробити Після додатковий час мав закінчено 2-2. THE стрілянина закритий А важко зароблений тріумфувати для THE індонезійська, ВООЗ були двічі в попереду в регулювання час але Я не можу розетка їх вести незважаючи на граючи з А чоловік перевага Оскільки THE 70-й хвилина від.

Індонезія зірка Рафаель Струїк, ВООЗ Також Рекомендовані для THE старший команда назад в січня, був THE вирішальним гравець для THE аутсайдери, рейтинг два вирішальне значення цілі.

Корея заслуговують кредит для боротьба назад Оскільки кожен мета поступився, але стикаються А подібні доля має Катар через має я буду дисциплінованість. Замінник Лі Молодий-червень бачив червоний в THE 70-й хвилина що робити А повернутися мета навіть більше невловимий.

THE перемога засоби А повне коло подорож для Індонезія великогомілкової кістки Те-Йонг, ВООЗ спрямований THE корейська команда дев'ять років Є, має А фіналіст положення в THE 2016 рік видання.

Якщо THE 53 роки тренер може керівництво її поточний команда пропуск Узбекистан Або Саудівська Аравія Аравія в THE півфінал він буде зробив А з THE турнір найбільший Ніколи аутсайдер історії.

контакт THE письменник з Це історія, Гаррі Юінг, до moc.l1714146438labto1714146438ofdlr1714146438owedi1714146438sni@g1714146438niwe.1714146438yrrah1714146438