США відмахуються від Ямайки, а зірка Родман відзначає дебют CWC голом

8 липня. США та Ямайка почали свою другу групову гру, знаючи, що перемога будь-якої з них фактично гарантує вихід до півфіналу та путівку на Кубок світу 2023.

США додали сили, щоб відбити Ямайку, яка оборонилася з рахунком 5-0, знекровити низку гравців і представити свою останню старлетку Трініті Родман у світ великого турніру жіночого міжнародного футболу

Тренер збірної США Влатко Андоновскі зробив вісім змін у складі, який три дні тому обіграв Гаїті з рахунком 3:0, залишивши поза увагою капітана Беккі Зауербрунн і зіркового нападника Алекса Моргана. Почалася хвиля молоді, коли капітанські повноваження перейшли до Ліндсі Хорана, щоб боротися з командою з центрального півзахисту.

Ямайка лише двічі змінила склад, який здобув несподівану перемогу над Мексикою з рахунком 1:0.

Сполучені Штати швидко нав'язали себе Ямайці.

На 4-й хвилині Софія Сміт обіграла свого захисника з правого флангу та влучила у ворота, красиво обвівши м’яч ззовні своєї ноги навколо воротаря Ямайки. Нападниця «Портленд Торнс» отримала секунду на 8 хвилині, коли вона підійшла до кінця навісного м’яча, щоб перекинути його над Спенсер.

Сполучені Штати могли вивести три очки за 10 хвилин, коли Ліндсі Гетч виявилася в кінці бою в ямайській зоні, щоб забити гол, лише офсайд був визнаний офсайдом.

Перед грою «Три пташечки» Боба Марлі вибухнули повідомленням «Не хвилюйся», але захист Ямайки зіпсував момент і продемонстрував багато хвилювань, нічого не було правильно.

Американський тиск в останній третині Ямайки ускладнив Reggae Girlz знайти ритм або тривалі періоди володіння.

На 24-й хвилині Роуз Лавелль з кутового подав проти штанги, і ямайці падали все глибше і глибше

Через дві хвилини збірній США було відмовлено в третьому голі, коли Ешлі Хетч вкрав навіс Софії Уерти з правого боку, але VAR не забив гол.

Це був тайм, який закінчився з рахунком 2-0, але Сполучені Штати спостерігали низку втрачених моментів. Хадіджа Шоу з Ямайки була загрозою, але обмеженою, надто часто її відштовхували, коли вона не могла якнайкраще використати свою фізичну присутність.

Невблаганні США

Другий тайм розпочався тим, що перший тайм закінчився домінуванням США. На 48-й хвилині форвард "Чикаго Ред Стар" перевів на захисника Мелорі П'ю і влучив у штангу. Через хвилину Ліндсі Хоран пробив головою за кілька дюймів.

Протягом 58 хвилин Сполучені Штати мали третій результат. Атака зліва показала, як Ешлі Санчес вправив м’яч у ворота, і Лавелль пробив у ворота. Справедлива нагорода за його невтомний біг у 80+ градусів.

За півгодини до кінця Андоновскі привів останню американську старлетку Трініті Родман.