США виграли шість, щоб посісти перше місце та уникнути Мексики в останній сутичці

Саміндра Кунті в Шарлотті

2 липня – США та Хесус Феррейра штурмували Тринідад і Тобаго, здобувши другу поспіль перемогу з рахунком 6-0 і зробивши ще один хет-трик для нападника, щоб завоювати перше місце в групі А за різницею голів і уникнути потенційного зіткнення з Мексикою в півфіналі. -фінал.

Американці скористалися майже ідеальною ніччю, щоб легко усунути суперника з Карибського басейну. Феррейра (на фото) знову забив три голи до перерви, а Кейд Коуелл, який вийшов на заміну, запалив у другому таймі.

Після групового етапу господарі залишаються непереможеними з 7 очками, і результат означає, що вони не зустрінуться з Мексикою до фіналу, попереду Ямайки, яка перемогла Сент-Кітс і Невіс 5-0, посідаючи перше місце завдяки кращому голу різниця.

Воротар «Арсеналу» Метт Тернер повернувся до команди в рамках трьох змін, зроблених тимчасовим менеджером Б. Джей Каллаханом, щоб протистояти «Тринідаду і Тобаго», команді, яка вибила Сполучені Штати з кваліфікації на Чемпіонат світу 2018. Напередодні Каллаган зберіг його віра в Феррейру, утримання Брендона Васкеса на лаві запасних.

Нападник ФК «Даллас» подякував Каллагану за його довіру, зробивши другий поспіль хет-трик, став першим гравцем, якому вдалося досягти такого досягнення в історії Золотого кубка.

Феррейра зробив хет-трик у матчі проти Сент-Кітс і Невіс, і його четвертий гол у Золотому кубку означав, що розрив із Ямайкою тепер становить чотири м’ячі, що є вирішальним у боротьбі за перше місце в групі А. Ямайці повели проти Сент-Кітса Кіттс, але це не мало значення: в односторонньому першому таймі Феррейра подвоїв перевагу США, реалізувавши навіс Алехандро Зендехаса на 38-й хвилині. Джордже Михайлович, який забив чотири голи у ворота «Сент-Кіттса», за допомогою результативної та попередньої передачі розкрив оборону суперника. Напередодні перерви господарі взяли повний контроль, коли Феррейра зробив свій хет-трик з пенальті після того, як Елвін Джонс невдало перебив Михайловича в штрафному.

Сполучені Штати були на шляху до восьмої фіналу. Ямайка отримала друге місце, але просто не встигала за Феррейрою та Сполученими Штатами. Питанням було лише те, скільки ще голів вони заб'ють у другому таймі. Приблизно через годину Феррейра повинен був забити четвертий удар головою з близької відстані, і Тринідад і Тобаго відповіли м’ячем Шеннона Гомеса, який рикошетив від стійки.

На 65-й хвилині Кейд Коуелл, який вийшов на заміну, забив свій перший міжнародний гол, вкравши задню передачу, і вразив своїм камео, пройшовши зліва, пробив у ближню штангу та змусив воротаря Тринідаду виконати низький сейв Марвіна Філіпа . У компенсований час він поставив Васкеса на шосте місце, щоб завершити розгром. Між тим, півзахисник Джанлука Бусіо з’єднався з Юліаном Гресселем, навісивши назад, і забив п’ятим.

У чвертьфіналі чинні чемпіони зустрінуться з командами, які посідають друге місце в групі D, якою може стати будь-хто з Канади, Гваделупи чи Гватемали.

Зв’яжіться з автором цієї історії за адресою moc.l1688378489labto1688378489ofdlr1688378489owedi1688378489sni@i1688378489tnuk.1688378489ardni1688378489mas1688378489