Узбекистан та Ірак виграли в серії пенальті, щоб підготуватися до фіналу Кубка Азії серед молоді до 20 років

16 березня. Обидва господарі Узбекистан та Ірак реалізували пенальті, щоб перемогти Південну Корею та Японію та пройти у фінал Кубка Азії U20 «АФК Узбекистану».

Перед переповненим натовпом на стадіоні «Буньодкор» Узбекистан провів 120 хвилин без голу проти сильного південнокорейського захисту, намагаючись вийти у фінал лише вдруге у своїй історії.

У серії перестрілок Отабек Боймуродов був героєм Узбекистану, відбиваючи пенальті від Кан Сон Чжина, Кан Сан Юна та Кім Джі Су, щоб пройти Узбекистан.

Інший півфінал, можливо, став несподіванкою для турніру, оскільки Ірак відправив додому японську команду, яка вийшла на матч зі 100% результатом.

У нічийному матчі 2-2 після додаткового часу голи були забиті в кожному з чотирьох ігрових періодів. Ірак мав перевагу в один м’яч у перерві завдяки Алі Джасіму, але Такатора Ейнага, який зрівняв рахунок із Японії, збільшив рахунок збіг.

Ірак знову вийшов вперед через Мохаммеда Джаміля, перш ніж Наокі Кумата вийшов з лави запасних і забив у другій половині додаткового часу.

Ірак переміг у серії пенальті 5-3.