"Ми домовимося про матч з Наполі" - дискваліфікація Леао змусить Піолі переплутати свою Мілу

Стефано Піолі «знайде рішення» після того, як «вирішальний номер» Рафаеля Леао був пропущений у матчі з «Наполі» наступного уїк-енду після червоної картки під час перемоги проти «Сампдорії» (2:1).

Леао був сенсаційним у першому таймі на «Стадіо Луїджі Ферраріс», відкривши гол Жуніору Мессіасу на шостій хвилині, зробивши одну з трьох ключових результативних передач — результат, який ніхто на полі не перевершив.

Однак його гра закінчилася лише за дві хвилини другого тайму, коли він отримав другу жовту картку після удару Алекса Феррарі в обличчя, коли той намагався нанести удар ногою вище голови.

Самп зрівняв рахунок Філіпа Джурічіча, але Мілан здобув четверту перемогу в шести іграх Серії А цього сезону, коли Олів’є Жиру забив гол із пенальті після того, як Гонсало Вільяр впорався в штрафному.

>

Тепер чемпіони виграли три поспіль ігри Серії А проти Сампдорії вперше з вересня 2016 року.

Мілан, який посідає друге місце, зрівнявся за очками з лідером «Наполі», який вирушає на «Сан-Сіро» в неділю, і Піолі визнав, що йому, можливо, доведеться грати по-іншому за відсутності Леао.

"Обидві команди багато пропускають, але нам не вистачає Леао та Анте Ребіча, двох гравців, які виконують цю роль", - сказав він Sky Sport Italia.

Нам довелося зіграти 50 хвилин із 10 гравцями. Ми знаємо, що попереду велика гра Ліги чемпіонів [в середу вдома проти Динамо Загреб], тому спершу зосередимося на цьому, а потім подивимося, що робити проти Наполі.

"Рафа стає вирішальною фігурою в нашій атаці, але у нас є інші альтернативи, і ми знайдемо щось з іншими характеристиками.

«Я бачив, як Леао багато жартував під час розминки, але я сказав йому, що він, як правило, добре грає, коли він такий розслаблений, і він сказав: «Не хвилюйся, бос». Оглядаючись назад, я мав хвилюватися .

"Це розчаровує. Я сказав йому бути обережним із жовтим, але він хотів спробувати цей хід. У будь-якому випадку хтось інший зіграє".

Самп був дуже близький до того, щоб врятувати очко під час останньої сутички, коли Майк Меньян двічі відмовив Маноло Габб’ядіні з обох боків після удару Фабіо Квальярелли, який влучив у штангу.

>

Піолі був у захваті від здатності своєї команди досягти результату та вважає, що це доказ того, що вони рухаються в правильному напрямку.

"Ми провели хороший перший тайм і могли забити більше голів, але це була важка перемога", - додав він.

Нам довелося стиснути зуби, коли ми досягли 10 гравців, і хлопці наполегливо працювали над кожним м’ячем. Тут «Сампдорія» вже зіграла внічию з «Ювентусом» і «Лаціо», тому було зовсім непросто.

"Ми сказали собі, що хочемо робити менше технічних помилок, і я думаю, що сьогодні ми це зробили, тому ми на правильному шляху".