Жіноче Євро: Міллі Брайт каже, що Англія «любить кожну хвилину» після тріумфу в чвертьфіналі

Захисниця збірної Англії Міллі Брайт підкреслила універсальність своєї команди після сміливої ​​перемоги над Іспанією з рахунком 2:1 у додатковий час чвертьфіналу Чемпіонату Європи серед жінок.

Після нульового першого тайму Іспанія повела в рахунку на 54-й хвилині, коли Естер Гонсалес знайшла вільний простір у штрафному майданчику та завдала низький удар Мері Ерпс у ворота англійців.

Оскільки їхній турнір був на лінії, Елла Тун була замінена за півгодини до гри, і вона виявилася героєм, коли опинилася на задньому кінці квадратної голови Алесії Руссо за те, що завдала зрівняльного удару з льоту з краю штрафний майданчик на 84-й хвилині.

За рахунку 1-1 потрібен був додатковий час, і Англія подбала про те, щоб їхні вболівальники повернулися додому щасливими після того, як на 96-й хвилині Джорджія Стенвей виявила те, що стало переможцем гри, випустивши ракету в іспанського воротаря. у верхньому лівому куті воріт далеко за межами штрафного майданчика.

Виступаючи перед ЗМІ після результату, Брайт говорив про те, щоб знайти інший шлях до перемоги, знаючи, що це буде зовсім інше змагання, ніж їхні нещодавні поразки проти Північної Ірландії (5-0) і Норвегії (8-0).< / p>

"Все це частина гри, і ви зіткнетеся з різними труднощами", - сказала вона. «Знову ж таки, ми знали, що вони будуть грати багато.

«Нам довелося знайти інший спосіб перемоги, і після ігор, у яких, як я вже сказав, ми забивали багато голів. Але коли у вас є ці шанси, потрібно бути клінічним, я думаю, що гравці, які брали участь, і гравці, які прийшли, зробили це дуже добре.

Я вважаю, що, очевидно, у нас було не так багато м’яча, і нам доводилося залишатися дуже щільними в обороні. Знаючи, коли у нас є м’яч, ми використовуємо його, і як ми можемо покарати та працювати над їхніми слабкостями .

"Але так, це було просто питання спроби трохи поспішити, не обертаючись і не роблячи помилок, і, очевидно, ми знали, що відчуваємо такий тиск.

"Я думаю, що всі знають про ігровий годинник і рахунок. Але так, я думаю, що для нас ми трималися разом, як команда, ми знали, що нам робити, і ми його стратили".

Брайт також розповів про атмосферу на Amex Stadium, сказавши, що вони відчувають тиск, але «люблять кожну хвилину».

"Чесно кажучи, це був, мабуть, один із найкращих [вечорів у моїй кар'єрі]", - сказала вона. «Просто з огляду на те, що це наше домашнє Євро, і, знаєте, всі вболівальники там, і атмосфера чудова.

"Усі продовжують говорити про тиск, який на нас лягає, але ми приймаємо кожну мить, обіймаємо вболівальників.

«У футболі на найвищому рівні завжди є тиск, тому ми всі стикалися з цим у минулому, і так, нам подобається кожна хвилина цього».