Жіноче Євро: «Ми могли зіграти одну або дві нічиї після 20 хвилин» - шведка розчарована Ерікссон

Шведка Магдалена Ерікссон поскаржилася на перші втрачені шанси своєї команди після поразки Англії з рахунком 4:0 у півфіналі жіночого Євро.

Софія Якобссон могла вивести шведів вперед лише через 30 секунд, тоді як Стіна Блекстеніус також потрапила в штангу на початку.

І вони відстали через 34 хвилини, коли Бет Мід пробила зсередини штрафного майданчика, а у другому таймі голи Люсі Бронз, Алесії Руссо та Френ Кірбі завершили все.

Це означає, що Англія зіграє з Німеччиною або Францією на стадіоні «Вемблі» в неділю, коли вони претендуватимуть на свій перший чемпіонат Європи, програвши у фіналах у 1984 та 2009 роках.

Захисник «Челсі» Магдалена Ерікссон була розчарована після гри, сказавши журналістам: «Звичайно, я дуже розчарована, зараз багато емоцій.

Надзвичайне розчарування, яке важко прийняти, тому що ми дуже добре почали гру. Ми могли зіграти одну або дві нічиї після 20 хвилин.

"Коли ти не забиваєш, ти не користуєшся шансом, коли ти не забиваєш, коли у тебе є імпульс, це важко.

"Час, коли забили перші два голи, дуже важливий. Це стало надто важко, коли рахунок був 2-0".