Коментатора Чемпіонату світу жорстоко звільнили в перерві за згадку про найшвидший гол турніру

Турецького коментатора Альпера Бакірджила сенсаційно звільнили посеред висвітлення матчу Марокко проти Канади на Чемпіонаті світу. Збірна Марокко була одним із багатьох несподіваних зникнень із цьогорічного чемпіонату світу, обігравши Бельгію та Канаду та зігравши внічию з Хорватією на вершині групи F.

Вони вже майже забезпечили собі місце в 1/8 фіналу перед грою проти Канади, але прагнули закріпити перше місце перемогою. І Хакім Зієх дав марокканцям швидкий старт, скориставшись жахливою помилкою Мілана Борхана, щоб за чотири хвилини вивести свою команду вперед з рахунком 1:0.

Це був другий найшвидший гол на турнірі. Титул завоював канадець Альфонсо Девіс, який забив у ворота Хорватії лише через 68 секунд. Але це далеко не найшвидший гол в історії Чемпіонатів світу – рекорд, який належить колишньому турецькому нападнику Хакану Сукуру з турніру 2002 року.

Шукур знайшов сітку всього за 11 секунд, і турецький телекоментатор Бакирджигіл згадав про це під час трансляції TRT Марокко проти Канади. Однак згадка про Шукура, мабуть, настільки розлютила керівників Бакирджигіля в TRT, що вони зняли його з шоу в перерві.

ЩОЙНО: Мікель Артета зіткнувся з кошмаром: Габріель Жезус отримав поранення

Пізніше його звільнили, і турецький коментатор висловив свою точку зору у Twitter. Бакирджил написав у Twitter: «Після події, яка сталася сьогодні, мене відрізали від установи TRT, де я з гордістю працював багато років. Розлука включена в любов. Сподіваюся побачити вас знову. До побачення.."

У підсумку TRT замінив Бакірджила на диктора Кунейта Кірана на другу половину матчу. Шукур виявився суперечливою фігурою з часів своєї гри після приходу в політику.