Аарон Ремзі забиває, коли Уельс переміг Латвію, щоб зберегти свої надії на Євро-2024

Уельс зберіг свої надії на кваліфікацію Євро-2024, перемігши з рахунком 2:0 у Латвії, коли Аарон Ремсі забив 100-й гол у кар’єрі та вирішальний удар Девіда Брукса зняв тиск на тренера Роба Пейджа, якого критикували.

Ремсі забив пенальті на 29-й хвилині – його 21-й гол за Уельс – перш ніж Брукс, замінивши травмованого капітана, виправив ситуацію на шостій хвилині компенсованого часу.

Ця перемога стала другою для Уельсу з 14 спроб і дає їм нову надію фінішувати серед двох кращих у групі D.

Того вечора, коли Уельс просто повинен був перемогти, інакше залишиться в плей-офф проти Німеччини наступного літа, перед початком матчу було ще більше хороших новин: Хорватія, лідер групи, зробила йому послугу, вигравши 1 -0 у Вірменії. .

Хорватія стане наступним суперником Уельсу на Євро в Кардіффі наступного місяця, і тепер Пейдж може з нетерпінням чекати матчу після того, як вирушив до Риги з великими знаками питання щодо свого майбутнього.

49-річного гравця вважали національним героєм після того, як він привів Уельс до їх першого чемпіонату світу за 64 роки, але його погані виступи на цьому турнірі та кампанії спонукали більшість уболівальників закликати змінити напрямок. .

Пейджа підбадьорили під час товариського матчу проти Південної Кореї у четвер, і він назвав 10 команд, які розпочали нульову нічию в Кардіффі.

Капітан Ремсі повернувся замість Натана Бродхеда, оскільки Коннор Робертс з Бернлі виграв свій 50-й матч.

Джордан Джеймс дебютував у змаганнях, і 19-річний гравець припустив, що він може бути опорою півзахисту Уельсу протягом деякого часу.

Латвія повністю програла у відборі на Євро-2024, програвши всі чотири матчі, включно з трьома, включаючи поразку від Уельсу на виїзді з рахунком 0:1 у березні, лише з різницею в один гол.

Невеликий тристоронній стадіон «Сконто» з автомобілями, припаркованими за одними воротами, здавалося, суперечить тому, що було таким важливим вечором у валлійському футболі. Але понад 1000 уболівальників Уельсу були серед натовпу з 6464.

Атмосфера спортивного свята панувала в Ризі протягом усього дня, коли латвійці прийшли вшанувати своїх баскетболістів, які посіли п'яте місце на чемпіонаті світу з цього виду спорту.

/p>

Уельс повинен був розпочати ідеально через 75 секунд, коли Ітан Ампаду випустив Бреннана Джонсона, але новий нападаючий «Тоттенхема» перелетів на невигідний лівий фланг.

Ампаду був далеко від воріт після подачі Гаррі Вілсона з кутового, але Уельс загрожував зі стандартних позицій.

Кріс Мефем виконав ще один кутовий на дальній штанзі від Вілсона, а Бен Девіс першим дотягнувся до м’яча, який був відхилений, і змусив Робертса Озолса швидко відбити ворота латвійців.

Шанси продовжували з'являтися і зникати для Уельса, коли Джонсон знову не вдавався, а Озолс відбивав удари Вілсона та Робертса.

Швидше за все, розчарування почалося, але Латвія надала руку допомоги, коли Каспарс Дубра пройшов повз Вілсона на 28 хвилині.

Інцидент пережив перевірку VAR на потенційний офсайд під час розгортання, і Ремсі спокійно реалізував свій історичний гол.

Уельс повинен був зникнути з поля зору протягом наступних 10 хвилин, коли Неко Вільямс і Джонсон пробивали мимо з вдалих позицій, а Озолс знову не завадив Вілсону.

Латвія не демонструвала атакувальної сили протягом 41 хвилини, перш ніж раптово повернулася до життя.

Ворд пробив головою від Яніса Ікаунієкса, який Робертс мав відбити, коли латвійський нападник готувався кинутися на відскок, а Раймондс Кролліс двічі ледь не скористався перевагою, залишившись без захисту.

Уельс зазнав сильного удару через чотири хвилини другого тайму, коли Рамсі помахав рукою на лаву запасних, а його місце зайняв Девід Брукс.

Стурбованість полягала в тому, що Уельс не зможе скористатися стабілізуючим впливом Ремсі, і Кролліс наблизився після того, як Джонсон перевищив ціль.

Латвія могла бути скорочена до 10 чоловік, коли Ікауніекс завдав шаленого удару по Джеймсу.

Словацький арбітр Міхал Оченас помахав жовтою карткою, перш ніж його попросили переглянути рішення на моніторі VAR. Після двохвилинної перевірки Окенас залишився при своєму початковому рішенні, а Ікаунієкс уникнув подальших санкцій.

Остання чверть стала дуже фрагментарною серією неприємних помилок.

Удар Ікауніекса з 20 ярдів влетів у бокову сітку, і, хоча це було б найжорстокішим покаранням для Уельсу, Брукс поклав цьому край, кинувшись через пас від Вілсона та забивши найсмачнішими фішками.< /p>