Англійські Левиці вирують на Чемпіонаті Європи з перемогою над Німеччиною в додатковий час

Ендрю Варшоу

1 серпня. Дивлячись найбільшу відвідуваність фіналу Євро-2022 і, за оцінками, 17,4 мільйона глядачів по всій країні, «Левиці Англії» здобули собі місце в спортивному безсмерті в неділю, вигравши Євро-2022, обігравши вісім разів чемпіони. Німеччина 2-1 після додаткового часу.

Під звичний, але раніше невдоволений наспів «Футбол повертається додому», жінки Англії закріпили своє місце в історії, вигравши першу велику футбольну нагороду країни з 1966 року, і, таким чином, перевершили чоловіків, які минулого року провалили свою відкладену Фінал Євро проти Італії.

У неділю 87 192 глядачів на стадіоні «Вемблі» були найбільшими в історії як на чоловічому, так і на жіночому турнірі, оскільки вся нація зупинилася, щоб побачити, чи зможе Англія нарешті переступити межу в кінці турніру, який захопив націю, як немає іншої можливості в жіночому футболі.

Хлоя Келлі, яка вийшла на заміну, повернулася до футболу лише в квітні після травми передньої хрестоподібної зв’язки (ACL), повернула втрачений м’яч із кутового в десять хвилин додаткового часу, щоб закріпити перемогу після того, як Ліна Магулл скасувала дебют Елли Тун створити нервовий фінал.

Келлі дочекалася підтвердження голу, перш ніж зняти сорочку, помахати нею навколо голови та піти в спортивному бюстгальтері, нагадуючи Бренді Честейн, яка прославилася тим самим святкуванням, коли Сполучені Штати виграли Кубок світу в 1999. Святкування Келлі без сорочки, швидше за все, стане визначальним образом фіналу та майже одразу стало вірусним у соціальних мережах, а Честейн написав у Twitter своє привітання.

>

Підготовка до фіналу була набагато вищою за все, що бачили в англійському жіночому футболі, оскільки вся нація, багато з яких не виявляли особливого інтересу до жіночого футболу до початку турніру, затамувала подих, щоб побачити, чи можна написати історію під цим під керівництвом проникливого голландського тренера Саріни Вігман.

Німеччина ніколи не програвала фінал жіночого Євро, але зазнала жорстокого удару на розминці, коли ветеран Олександр Попп, один з найкращих бомбардирів турніру, був позбавлений казкової кінцівки через м’язову травму.< / p>

Навіть без Поппа Німеччина чинила запеклий опір, оскільки дві команди скасували поєдинок протягом довгих відрізків матчу. У додатковий час Німеччина мала найбільший імпульс, але знову сила країни-господарки на лаві запасних зробила вирішальне значення, сприяючи постійному виливу сліз та емоцій, коли шкала досягнень падала. /p>

Перемога була здобута через 56 років після того, як англійці перемогли Західну Німеччину у фіналі Чемпіонату світу 1966 року, і багато в чому завдяки тактиці Вігмана, який став першим тренером в історії, який виграв Євро один за одним з двома різними націями. після того, як також привів Нідерланди до слави у 2017

Після трьох послідовних поразок у півфіналі великих змагань перемога Англії також стала винагородою за інвестиції, зроблені в жіночу Суперлігу в країні, де жіночий футбол був заборонений у 1921 році майже на 50 років.

Навіть королева надіслала свої привітання, але тепер питання полягає в тому, чи зможе перемога Англії підтримувати інтерес до жіночого футболу, який все ще значно відстає від чоловічого на клубному рівні.

"Я думаю, що ми дійсно змінилися", - сказав Вігман, чия прес-конференція була перервана радісними вигуками гравців. «Я думаю, що цей турнір зробив так багато для гри, а також для суспільства та жінок у суспільстві Англії, але я також думаю про Європу та весь світ, і, сподіваюся, він також принесе зміни (більш важливі)».

«Нелегко виграти цей турнір. Так буде і на Чемпіонаті світу наступного року… Але зараз час вечірок, а потім у нас буде трохи вільного часу, а потім ми підготуємося до кваліфікації на Чемпіонат світу».

Зв’яжіться з автором цієї історії за адресою moc.l1659383344labto1659383344ofdlr1659383344owedi1659383344sni@w1659383344ahsra1659383344w.wer1659383344dma1659383344