Бос Арсенала Мікель Артета пояснює, що йому сподобалося в роздягальні після перемоги Брайтона

Господар "Арсеналу" Мікель Артета визнає, що йому подобається, що його гравці вже обговорюють, як вони можуть покращитися відразу після перемоги над "Брайтоном". «Каноніри» обіграли «Чайки» з рахунком 4:2 на стадіоні «Американ Експрес Комьюніті Стедіум» і очолювали таблицю Прем’єр-ліги на сім очок.

"Я відчуваю хвилювання, коли заходжу в роздягальню, коли гравці говорять про те, що вони повинні були зробити сьогодні краще", - сказав Артета журналістам після гри.

«Арсеналу» знадобилося всього дві хвилини, щоб вийти вперед на південному узбережжі, коли Букайо Сака зберіг самовладання і завдав удару по м’ячу з близької відстані. Тоді Мартін Одегаард, який перебував у формі, подвоїв перевагу своєї команди перед перервою, ударивши з меж штрафного майданчика після того, як господарі не змогли виконати кутовий.

Едді Нкетія ледь не завершив гру на початку другого тайму, відібравши відскок після того, як Габріель Мартінеллі був відхилений. Але на 65 хвилині «Брайтон» відбив Каору Мітома. Мартінеллі відновив перевагу своєї команди в три голи, перш ніж Еван Фергюсон пізно записав своє ім’я в протокол «Чайки».

"Дійсно складні суперники", - сказав Артета BBC. «Сьогодні ввечері нам потрібно було показати чудову гру, щоб перемогти проти дуже хорошої команди «Брайтон», і я думаю, що ми це зробили. Нам також довелося окопатися. Вони домінують у більшості випадків. Вони роблять багато речей, але ми зробили багато речей сьогодні, щоб отримати право на перемогу.

«У Мартіна Одегаарда були чудові моменти. Він показує результати в потрібний час. Багато речей, які потрібно покращити, особливо в моменти захисту. У нас ще є куди вдосконалюватися.

«Ми знали результат [гри з Манчестер Сіті], але стимулом є те, що ми повинні приїхати сюди й перемагати, а для цього ми повинні виступати на найвищому рівні в лізі. Це нічого не означає, тому що що наша єдина мета знову покращити».

Цього сезону «Арсенал» був у сенсаційній формі та піднявся на вершину таблиці Прем’єр-ліги, здобувши 14 перемог у 16 ​​матчах. Їхній результат на південному узбережжі означає, що тепер вони на сім очок відстають від Манчестер Сіті, який займає друге місце, який раніше сьогодні програв унічию 1-1 Евертону на стадіоні Етіхад. Але на «канонірів» чекає важка смуга: у наступних трьох іграх вони зустрінуться з «Ньюкаслом», «Тоттенхемом» і «Манчестер Юнайтед».