Вболівальники «Арсеналу» помітили те саме, що Олександр Ляказетт пропонує «канонірам» гол у ворота «Ліона».

Уболівальники «Арсеналу» помітили те саме після помилки Александра Ляказетта, яка призвела до другого голу «канонірів» у ворота «Ліона» сьогодні ввечері, але це не те, чого ви очікуєте, читаючи цей опис. Альберт Самбі Локонга отримав величезне визнання за свою роль у цьому ході, який виконав Едді Нкетія, подвоївши перевагу в Дубаї.

Мікель Артета назвав сильну команду, оскільки «Арсенал» намагався позбутися іржі в своєму першому товариському матчі з початку перерви на чемпіонаті світу минулого місяця. Команда іспанців не гаяла часу, щоб знайти свій ритм, і на 19-й хвилині Габріель Магальяс головою пробив у кут Мартіна Одегарда, забезпечивши перевагу на 19-й хвилині.

Нкетія зробив удар після півгодини, зробивши рахунок 2-0, завдяки колишньому нападнику «Арсеналу» Ляказетту, який необачно передав м’яч і втратив м’яч за межами штрафного майданчика. «Каноніри» ремонт. Після своєї помилки Локонга віддав точний дальній пас на Фабіо Вієру, який переніс м’яч у штрафний майданчик Ліона, а потім відбив його на Нкетію, який пробив головою з 12 ярдів.

Вієра додав свій лише через шість хвилин, забив чудовий удар у верхній кут із-за меж штрафного після акуратної серії передач в один дотик в останній третині. Але Локонга отримав більшу частину оплесків у першому таймі, від чого у глядачів текла слина, коли він продемонстрував свою здатність пасувати.

ЩОЙНО: «Арсенал» каже, що «це неминуче», Габріель Мартінеллі скоро піде

@flosenhausen написав: «Ця частина Sambi [3x вогняні смайлики]». @trisfamkris додав: «О боже! Який чудовий пас для Фабіо Вієри». Тим часом @_IKENNA_ відреагував із проханням до своїх братів з Арсеналу: «Чудове бачення та м’яч Локонги. Давайте подаруємо йому трохи любові».

@OlisaOsega високо оцінив загальну гру Локонги: «Самбі Локонга має неймовірну гру в цій ролі LCM. Я ніколи не відмовлюся від нього. Тут точно є талант». @adroitcode сказав: «Локонга... Що б Артета та його тренерський штаб не зробили з цим хлопцем під час короткої перерви, мені це подобається!»

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Тен Хег безжалісно інформує гравців чемпіонату світу про плани повернутися до МЮ

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ Балогун може стати власним Кейном для "Арсеналу" за допомогою розумного рішення щодо трансферу в січні

Локонга намагався підпалити світ після того, як у липні 2021 року приєднався до «Арсеналу» з «Андерлехта» за 18 мільйонів фунтів стерлінгів. Відтоді, як приєднався до «Емірейтс Стедіум», він зіграв лише 14 стартових матчів Прем’єр-ліги, але його регулярно викликають до Ліги Європи та інші чашки. змагань, починаючи з усіх шести виїздів у Європі цього сезону.

Оскільки Мохамед Ельнені, Граніт Джака, Томас Партей і Мартін Одегаард очолювали півзахист, імовірно, у другій половині кампанії 2022/23 років буде важко отримати хвилини. Але 23-річний гравець продемонстрував кілька справжніх проблисків якості у матчі проти «Ліона», нагадавши вболівальникам про його потенціал.

Хочете останні футбольні новини? Приєднайтеся до нашої нової групи на Facebook, натиснувши