Японці приголомшують усіяних помилками німців на контратаках

24 листопада. У другому таймі Японія приголомшила чотириразового чемпіона світу Німеччину, вигравши з рахунком 2-1.

Хансі Флік відмовився від порівняння з 2018 роком, коли Німеччина вилетіла з Чемпіонату світу на груповому етапі, сказавши: «Ми справді розчаровані. Ми контролювали м’яч у другому таймі і не забили, і Японія була ефективною. Ми зробили помилки, яких ви не можете зробити на чемпіонаті світу. Ми повинні вдосконалюватися. Мене не було там у 2018 році, я просто з нетерпінням чекаю гри проти Іспанії. У нас є необхідна якість".

У Росії поразка Мексики з рахунком 1:0 у першому матчі призвела до повного краху та драматичного вильоту в першому раунді, що стало найгіршим результатом чемпіонату світу за вісім десятиліть. Оскільки Іспанія лідирує, Німеччина знає, що може знову опинитись на межі.

Побоюючись Німеччини з її історією та грізним ігровим складом, Хаджіме Моріясу застосував консервативний підхід.

Він попросив своїх гравців сховатися на контратаці, в результаті чого перший тайм був без атакувальних амбіцій. Це також здавалося контрпродуктивним, оскільки Німеччина вийшла вперед через пенальті, реалізований Ікером Гюндоганом, але після ряду замін у другому таймі Моріясу перевернув таблицю.

Замінники Ріцу Гоан і Такума Асано, які виступають у німецькому футболі, приголомшили Німеччину та принесли Японії першу в історії перемогу над чотириразовими чемпіонами.

Німеччині довелося поплатитися за те, що вони не завершили в першому таймі, але команда Фліка також виглядала недостатньо готовою. Їх фізична підготовка поступалася японцям, які внесли справжню енергію у свою гру у другому таймі. Незважаючи на це, Японія виграла гру чемпіонату світу, маючи другий найнижчий показник володіння м’ячем в історії (26,2%).

Ця статистика не матиме значення для Моріясу та Японії, які матимуть домінуючу позицію перед зустріччю з Коста-Рікою, яку перемогла Іспанія.

Це був другий великий потрясіння за два дні після того, як у вівторок Саудівська Аравія приголомшила Аргентину та Ліонеля Мессі ще однією перемогою зі спини.

Зв’яжіться з автором цієї історії за адресою moc.l1669301628labto1669301628ofdlr1669301628owedi1669301628sni@i1669301628tnuk.1669301628ardni1669301628mas1669301628