Гарантований результат виводить Англію в останню вісімку чемпіонату світу

Англія вийшла в чвертьфінал Чемпіонату світу в Катарі раніше ввечері, перемігши Сенегал з рахунком 3:0.

Голи Джордана Хендерсона, Гаррі Кейна та Букайо Саки визначили дату зустрічі з Францією наступної суботи.

Гарет Саутгейт вирішив виключити Маркуса Решфорда зі стартового складу, незважаючи на те, що гравець Манчестер Юнайтед двічі забив у попередній грі проти Уельсу. Філ Фоден і Букайо Сака почали матч з Гаррі Кейном.

Сенегал з самого початку матчу тиснув на англійців. "Три леви" ледь встигли відіграти м'яч, а сенегальський суперник негайно не зупинив його.

Насправді перші шанси в першому таймі мали чемпіони Африки. Одного перекинуло через штангу на кілька ярдів, а другого Діаба відштовхнув Джордан Пікфорд.

На 38-й хвилині Джуд Беллінгем одним дотиком забив Джордана Хендерсона на місце, забив перший гол.

Зірка Дортмунда відіграла важливу роль у другому голі збірної Англії в першому таймі. Він перетнув сенегальський півзахист, а потім кинув м’яч у бік Філа Фодена.

Гравець "Манчестер Сіті" вперше відправив м'яч на Гаррі Кейна, який навісив і пробив низом у дальній кут воріт за секунди до свистка на перерву.< /p>

Через одинадцять хвилин після перерви Англія випереджала на три голи.

Знову Джуд Беллінгем був у авангарді, підхопивши м’яч, що заблукав, і пробіг лівим флангом.

Беллінгем помітив, як Букайо Сака вривається в штрафну, і низьким ударом зіграв у штрафну. Нападник "Арсеналу" перекинув м'яч через активного воротаря сенегальців, який швидко наближався.

Решта другого тайму пройшла майже як тестування. На 75-й хвилині Джуда Беллінгема і Джона Стоунза замінили Мейсон Маунт і Ерік Даєр. Тоді Джордан Хендерсон замінив Калвіна Філліпса за вісім хвилин до кінця.

Наступних вихідних буде дуже складна гра проти чинних чемпіонів світу Франції. Думка про те, що Кіліан Мбаппе обійде наш захист, жахає. Раніше того ж дня він дуже добре зіграв проти Польщі та забив два чудових голи.

Олів'є Жиру також створить значну проблему, і зустріч із ними стане першим справжнім випробуванням на турнірі для нашої задньої лінії.

Якщо ми зможемо грати так само добре, як і в майбутньому, безсумнівно, ми зможемо забити в аркуш проти підопічних Дідьє Дешама. Ключове питання в тому, чи зможемо ми твердо стояти позаду і не поступатися. Принаймні Гарет Саутгейт був колишнім захисником, тому він щось про це знає!