Саррі та Іммобіле скаржаться на знайомі невдачі після того, як Лаціо принизили себе в Мідтьюлланні

Мауріціо Саррі поскаржився на знайомі «емоційні зриви», а Чіро Іммобіле назвав результат «принизливим» після того, як «Лаціо» було розгромлено з рахунком 5:1 на «Мідтьюлланді» в Лізі Європи в четвер.

Гол Сергія Мілінковича-Савіча на 57-й хвилині став лише втіхою, оскільки «Лаціо» так і не відновився після поразки з рахунком 3:0 за 52 хвилини після голів Пауліньо, Сорі Каба та Евандера.

Густав Ісаксен і капітан Ерік Святченко додали нові завершальні штрихи після того, як півзахисник Лаціо прирік команду Саррі на принизливу поразку під час поїздки на MCH Arena.

Це був лише четвертий раз, коли «Лаціо» забив п’ять або більше голів у змаганнях УЄФА, що змусило Саррі поставити під сумнів його методи, нарікаючи на повторення попередніх проблем.

"Я не бачу великих відмінностей [з попередніми сезонами]", - сказав Саррі журналістам. «Ці раптові емоційні спалахи схожі на ті, що були в попередні роки.

«Важко зрозуміти причини: якщо це я, я повинен відійти, якщо це гравці, я повинен піти».

Лаціо був зустрінутий глузуванням від своїх роз'їзних уболівальників, і Іммобіле визнав, що освистування було виправданим.

«Вболівальники відреагували з ясним розумом. Вони сказали нам, що вони справедливо розчулені тим, що побачили. Але рухаючись вперед, вони сказали нам не здаватися, і нічого не було втрачено», — сказав Іммобіле.

>

Ми думали, що пішли на крок далі, ніж минулого року, але ми помилялися. Така поразка справді принизлива. Я бачу це інакше, ніж поразки від Болоньї та Верони.

"Ми грали з невеликою скромністю. У Європі ви платите за ці речі, і ми заплатили за них достатньо: п'ять голів - це неприйнятно".