Бельгія – Уельс – 2:1: Де Брюйне забив гол, а «червоні дияволи» зберігають надії на фінал Ліги націй

Кевін Де Брюйне був в яблучці, оскільки Бельгія зберегла свої слабкі надії на вихід у фінал Ліги націй, перемігши Уельс з рахунком 2:1.

Де Брюйне відкрив рахунок і забив другий гол Міші Батшуаї на стадіоні імені короля Бодуена, завдяки чому «червоні дияволи» залишилися на три очки відставання від голландського лідера в групі A4.

Кіфер Мур відіграв один удар у складі Уельсу, але «Дракони» тепер повинні перемогти Польщу в неділю, щоб мати шанси уникнути вильоту з Ліги А.

Червоним дияволам, головного тренера яких Роберто Мартінеса було вилучено з бокової лінії за втрату часу, потрібна чітка перемога над голландцями під час зустрічі в неділю, щоб вийти у фінал.< /p>

Бельгії знадобилося всього 10 хвилин, щоб пробити вперед, коли Де Брюйне з першого разу чудово виконав Батшуайі на межі штрафного майданчика.

Юрі Тілеманс відбив навіс Янніка Карраско, а Батшуайі пробив у ворота з щільного кута, коли «Червоні дияволи» продовжували домінувати, а столяр не забив Де Брюйне другого голу, коли він пробив штангу з 20 метрів.

Тоді Еден Азар ледь відзначився, перш ніж господарі подвоїли перевагу на 37-й хвилині. Цього разу постачальником був Де Брюйне; підмітаючи точний хрест так, щоб Батшуайі торкався дому.

Ітан Ампаду викликав у дію Тібо Куртуа під час першої спроби Уельса по воротах, а Уейн Хеннесі не відбив Де Брейне на іншому кінці.

Гості вдвічі скоротили відставання за п'ять хвилин після відновлення гри, коли Мур піднявся, запросивши центрового Бреннана Джонсона.

Роб Пейдж представив Ґарета Бейла на 64-й хвилині, і незабаром після цього нападник ФК «Лос-Анджелес» був близький; Тобі Алдервейрелд відбиває його головою повз навіс Дена Джеймса.

Пізніше VAR скасував пенальті бельгійців, але господарі втримали максимум очок після того, як Мартінеса було вилучено з бокової лінії в компенсований час.

Що це означає? Бельгія все ще на полюванні

Після перемоги в четвер у Брюсселі Бельгія все ще може кваліфікуватися до фіналу Ліги націй.

Але після перемоги Нідерландів над Польщею з рахунком 2:0, «червоним дияволам» потрібно записати принаймні перемогу над голландцями з рахунком 4:1 у вирішальній групі A4, щоб витіснити їх з вершини.

Що стосується Уельсу, то він повинен перемогти Польщу з різницею в два голи, щоб уникнути вильоту з Ліги А.

Знову інструментальна композиція De Bruyne

Де Брюйне знову зіграв головну роль у своїй команді, показавши ще один командний виступ посеред парку.

Півзахисник «Манчестер Сіті» влучив у ворота та віддав гольову передачу, зареєструвавши при цьому рекордну кількість ключових передач (сім), навісів (шість), ударів (п’ять) і кидків (три).

Батшуайі продовжує свою вражаючу форму

Незважаючи на те, що він зареєстрував лише 22 дотики та 15 передач, Батшуайі зберіг свою багату форму на міжнародній арені, забив ще один гол і віддав результативну передачу.

Нападник «Фенербахче» зараз безпосередньо забив сім голів (чотири голи, три передачі) у своїх останніх семи іграх за свою країну.

Що далі?

Обидві команди завершують свої кампанії в Лізі націй у неділю. Бельгія їде до Нідерландів на вирішальний матч групи A4, де Уельс прийматиме Польщу, щоб уникнути вильоту.