Бельгія та Ісландія набирають по одному очку в першій групі D Євро-2022

Бельгія святкує зрівняльний рахунок у Жеребкування 1:1 у групі D Євро-2022 проти Ісландії на стадіоні Академії Манчестер Сіті

Бельгія та Ісландія досягли успіху на Євро-2022 після того, як у стартовій грі групи D зіграли внічию 1:1.

Берглінд Торвальдсдоттір компенсував свій пропущений пенальті в першому таймі, пробив вперед у Ісландії через п'ять хвилин після перерви, але Жюстін Ванхаевермат зрівняв рахунок на місці для Бельгії.< /p>

Жеребкування відбулося в присутності 3859 глядачів на стадіоні Сіті Академі, і надходили заклики влаштувати бій на сусідньому стадіоні Етіхад, щоб дозволити більшу аудиторію.

Ісландія почала загрожувати на початку гри, коли Дагні Бріньярсдоттір пробила головою, а через кілька хвилин Торвальдсдоттір акуратно віддав м'яч на Свейндіс Джейн Йонсдоттір, але Джоді Вангелуве захистив добре, щоб усунути небезпеку.

Їм призначили півгодинний штраф після того, як перевірка VAR виявила, що в штрафному майданчику була гра рукою. Торвальдсдоттір захопила це місце, але її пенальті з комфортом відбив голкіпер Нікі Еврард низьким стрибком зліва.

Бельгія мала шанс незадовго до кінця першого тайму завдяки вдалому ходу справа, але Елена Донт прострілила мимо, а Ісландія відповіла скручуванням удар від Глодіс Перли Віггосдоттір, який пройшов понад штангу.

Ісландія відразу вирвалася з-під удару за хвилину другого тайму, коли Йонсдоттір зробив блискучий пробіг зсередини своєї половини ліворуч, а потім відрізав і кидає, але Еврард рятує.

Вони нарешті отримали свою винагороду на 50-й хвилині, коли Кароліна Леа Вільх'ялмсдоттір вилучила Торвальдсдоттір на дальній штанзі, і вона сильно пробила головою повз Еврарда, і « Ісландія. взяти на себе ініціативу.

Після зростання в грі Бельгія отримала власний пенальті після фолу проти Донта в штрафному, а Ванхаевермат не помилився на місці, відправивши Сандру Сігурдардоттір неправильно зрівняв рахунок на 65-й хвилині.

Бріньярсдоттір ледь не вивів Ісландію вперед на 70-й хвилині, ударивши головою з кутового, але Еврард вдало перекинув його вище. бар.

Тесса Вуллаерт спробувала створити чарівний момент за 12 хвилин до кінця, небезпечно пробив по воротах, але Сігурдардоттір зробив гарний сейв, щоб перешкодити капітану бельгійців .

Ісландія була близька до того, щоб забити за дві хвилини до кінця, але потужний удар Вільяльмсдоттіра пройшов повз стійку.