"Ігровий час закінчився" - "Вовки" відповіли після того, як Форест застрелив людей Моліне твітом

Тимчасовий бос Стів Девіс привітав Хосе Са після того, як голкіпер відбив пенальті зі зламаним зап’ястком, щоб підвищити надію «Вовків» на виживання та створити ще більше нещасть у Ноттінгем Форест.

29-річний гравець, який грав із травмою з серпня, відбив точний удар Бреннана Джонсона за 11 хвилин до кінця, коли «Вовки» вийшли із зони вильоту, перемігши з рахунком 1:0.< /p>

Рубен Невес забив переможний гол для господарів без тренера після того, як Гаррі Тоффоло був відповідальним за удар Адами Траоре.

Са зламав праве зап’ястя у другій грі сезону проти «Вовків» проти «Фулхема», але допоміг господарям виграти першу гру після звільнення Бруно Лаге на початку цього місяця.

>

Девіс, фанат «Вовків» у дитинстві, сказав: «Він пройшов через це, багато гравців можуть зіграти через біль. Деякі не можуть, тому не грають.

"Я знав багатьох гравців, які грали зі зламаними пальцями на ногах і руках. Чесна гра Хосе за те, що він пройшов через цей біль і продемонстрував мужність для цього.

«Вони всі повинні бути такими великими людьми, якщо ми збираємося змінити нашу форму, я думаю, що ми зробили великий крок до цього».

"Гравці добре реагують на роботу. У нас була позитивна реакція. Вони купилися на все, що ми робили.

"Я відчував нервозність наприкінці, як і всі інші, але настав час заспокоїтися, зробити крок назад і зрозуміти, як ви можете допомогти.

«Ти намагаєшся бути спокійним у божевіллі».

Девіс також зізнався, що передматчевий пост у Твіттері від Фореста, на якому Еммануель Денніс грає з трьома Кабсами, надихнув його людей.

Він додав: «Ми знали про це. Ми збиралися використати це в промові. Я розмовляв з Рубеном, і він сказав, що вже розмістив це в чаті гравців.

«Це дало нам перевагу, випустивши щось подібне».

Удар головою Макса Кілмана влучив у штангу, коли «Вовки» вирішили проблему перед перервою, коли Раян Айт Нурі та Траоре прострілили мимо.

Форест хотів пенальті, який перевірив VAR, коли удар Раяна Єйтса влучив у руку Тоті, але їхні прохання зрештою проігнорували.

Вовки продовжували бути кращою командою після перерви та здобули перемогу через 56 хвилин.

Удар Траоре потрапив у руку Тоффоло, який відбив назад, і після того, як офіційний представник VAR Лі Мейсон не зміг прийняти рішення, рефері Томас Брамолл підійшов до його монітора та нарешті призначив удар.

Минуло чотири хвилини, але Невес пробив повз Діна Хендерсона, забив лише четвертий гол «Вовків» у сезоні.

Тоді за нею було останнє слово. VAR знову втрутився, коли Брамал підійшов до свого монітора, перш ніж вирішив, що Матеус Нуньєс вивів Єйтса із зони.

Але Са вгадав, щоб відбити пенальті Джонсона за 11 хвилин до часу, щоб утримати Форест на останньому місці Прем’єр-ліги.

Рубен Невес забиває за

Босс Стів Купер сказав: «Ми добре знаємо арбітра, він у нас був у Чемпіонаті, ми знаємо різницю в тому, що ви можете отримати з ним. Ми знали, що це було частиною того, з чим нам довелося зіткнутися.

"Окремо перший, тому я прикусив язика (розчарування після чотирихвилинного очікування VAR). Якщо це зайняло стільки часу і не було дано спочатку, це говорить вам щось.

"Як тільки це сталося, оскільки ми знаємо, хто був там сьогодні, у нас були проблеми в той час.

Справа в тому, що вони мали один гол і забили, ми мали один і пропустили.

"Результат найбільше розчаровує. Я не ставлю під сумнів ставлення, відданість і швидкість роботи. Нам потрібно встати, щоб нас порахували, і це починається з мене".