«Борнмут» – «Арсенал» 0-3: перший дубль Одегарда виводить «канонірів» на вершину

«Арсенал» здобув перемогу над «Борнмутом», коли капітан Мартін Одегард зробив перший дубль і підняв гостей на вершину Прем’єр-ліги.

Каноніри зберегли свій ідеальний початок кампанії, їхня перемога з рахунком 3:0 на Vitality Stadium була закріплена гарним ударом Вільяма Саліби, коли захисник відкрив свій рахунок для клубу.

Одегаард вивів «Арсенал» на перших 11 хвилинах, і гравець норвезької збірної вперше забив двічі в грі після матчу за «Стромсгодсет» у жовтні 2014 року.

На цій стадії минулого сезону Мікеля Артету пропонували звільнити з посади головного тренера Арсеналу, оскільки вони сиділи без очок і голів.

Літнє підписання Габріеля Жезуса багато зробило, щоб провісити такий поворот подій, і, хоча він не додав до свого рахунку голів на південному узбережжі, бразильський нападник знову відіграв вирішальну роль.

Він одним дотиком вихопив м’яч у повітрі, зробив удар і подав Габріелю Мартінеллі, чий низовий удар зупинив Марк Треверс.

Однак Одегаард був напоготові, щоб забити один із найлегших голів у своїй кар’єрі, щоб вийти з глухого кута менш ніж за п’ять хвилин на годиннику.

Невдовзі Одегард подвоїв перевагу, цього разу вдавшись до невдалого дотику Жезуса в штрафному майданчику та пробив повз Траверса, щоб підвести Арсенал до нових трьох очок.

F365 каже: Arsenal Invincibles Mk II: прогрес процесу більше не можна відхилити на Arteta

Борнмут, після поразки 0-4 від чемпіона Манчестер Сіті минулих вихідних, знову не міг закріпитися в грі, оскільки команда Артети продовжувала домінувати.

Не дивлячись на те, що «Арсенал» був лідером, довелося чекати до перерви, щоб збільшити свою перевагу, але це був гол, який вартий очікування.

Глибокий простріл Мартінеллі підхопив Граніт Джака, який ідеально поклав м’яч на шлях Саліби – гравець збірної Франції продовжив свій чудовий початок життя в Арсеналі, забивши свій перший гол в англійському футболі.

Ісус подумав, що він увійшов у дію, коли отримав пас від Одегарда, щоб завершити з апломбом, але святкування було перервано завдяки VAR, який виключив спробу створити незначний офсайд.< /p>

Борнмут не відчував смаку поразки вдома після поразки від Борехем Вуд у Кубку Англії в лютому, але вони ніколи не брали участі в гонках.

Перша гра Артети як головного тренера «Арсеналу» відбулася тут на Boxing Day 2019, нічия 1:1, у якій П’єр-Емерік Обамеянг зрівняв рахунок.

Тепер іспанець має цілком підготовленого лідера та склад, розроблений для того, щоб грати так, як він хоче, лише Джака та Букайо Сака почали обидві гри.

З такими комфортними очками перемога «Борнмута» над «Астон Віллою» в першому турі вже здається далекою після двох серйозних поразок і поїздки до «Ліверпуля» наступних вихідних.

Тим часом «Арсенал» зіграє з іншою командою, що нещодавно підвищилася, а «Фулхем» їде на стадіон «Емірейтс», щоб зустрітися з командою, яка прагне здобути чотири перемоги з чотирьох.