Бразилія, Японія, Іспанія та Нідерланди заповнюють місця на чемпіонат світу серед жінок U-20

22 серпня – Бразилія, Іспанія, Японія та Нідерланди забронювали собі місця у півфіналі Чемпіонату світу серед жінок U-20 у Коста-Ріці після драматичних і часто напружених матчів.

Бразильці та Іспанія зберегли ворота без матчу, але довелося наполегливо попрацювати, щоб отримати путівку в останні чотири.

У повністю південноамериканському чвертьфіналі Бразилія здобула перемогу над Колумбією, але прорив стався з пенальті, коли Тарчіан реалізував на 26-й хвилині. Його удар виявився виграшним у грі: колумбійський воротар Наталія Гілардо зробила кілька чудових сейвів, щоб не забити другий гол бразильців.

«Зберігання чистих воріт у такій грі дає змогу вийти на перше місце», — сказав тренер збірної Бразилії Йонас Уріас після бурхливих святкувань після фінального свистка.

>

«Це була така гра, коли ти забиваєш гол із пенальті або зі стандартного м’яча, і завдяки тому, що ми тримали справу на протилежному кінці, ми переписали підручники історії та забезпечили собі місце в півфіналі Кубка світу -Фінали. Ось як важливо не здаватися."

Бразильська оборона ще не пропустила гол на турнірі, і команда Уріаса намагатиметься захистити цей рекорд проти вищої ліги Японії, яка тричі обіграла Францію, вийшовши вперед з рахунком 5-3 під час удару по воротах. Забивши в кожній грі на турнірі, Японія зберігає непереможний рекорд в останніх чотирьох.

Інма Габарро забив єдиний гол збірної Іспанії в матчі проти Мексики, який переміг 1:0. Іспанія домінувала у м’ячі, але Мексиці вдалося створити кілька моментів.

«Ми насолоджувалися деякими періодами, коли створювали хороші моменти. Чесно кажучи, я не думаю, що це була наша найкраща гра, але там ми були ефективними», — сказав тренер збірної Іспанії Педро Лопес.< /p>

"Тепер ми маємо можливість насолоджуватися турніром до 28 серпня, а попереду ще два матчі. Це чудова можливість для гравців взяти участь у двох матчах такого рівня та змагатися серед чотирьох найкращих команд світу ."

У загальноєвропейському півфіналі вони зустрінуться з Нідерландами, які вибили останнього представника Африки Нігерію. На 11-й хвилині Зера Хулсвіт вивів голландців вперед ударом у стилі Марко Ван Бастена, перш ніж Зіва Генрі подвоїв перевагу команди, накинувшись на помилку нігерійського захисника одразу після півгодини гри.

Півфінали відбудуться в четвер, а переможці вийдуть до фіналу в неділю.

Зв’яжіться з автором цієї історії за адресою moc.l1661222270labto1661222270ofdlr1661222270owedi1661222270sni@i1661222270tnuk.1661222270ardni1661222270mas1661222270