"Брістоль Сіті" - "Манчестер Сіті" 0:3: Фоден зміцнює ворота, а Де Брейне здобув комфортну перемогу в Кубку Англії

Манчестер Сіті пройшов до чвертьфіналу Кубка Англії після комфортної перемоги над Брістоль Сіті з рахунком 3:0.

Філ Фоден забив двічі, а Кевін Де Брейне додав блиску, коли шестиразові володарі Кубка Англії поклали край серії без поразок «Брістоль Сіті» з 12 ігор перед переповненим натовпом у Вест Кантрі.

Рахунок був важким для господарів, які відставали від голу Фодена на сьомій хвилині та залишалися сильними у змаганнях навіть у останній чверті.

Але Фоден відбив удар за 16 хвилин до кінця та влучний удар Де Брюйне забезпечив гостям місце в восьми останніх.

Де Брюйне повернувся після того, як пропустив дві гри через хворобу, і став капітаном команди «Манчестер Сіті», показавши п’ять змін у порівнянні з суботньою перемогою Прем’єр-ліги проти Борнмута.

Півзахисник збірної Англії Келвін Філліпс лише вдруге вийшов у стартовому складі після того, як залишив Лідс минулого літа, оскільки Едерсон, Ерлінг Хааланд, Ілкай Гюндоган, Джек Гріліш і Родрі почали ніч на лаві запасних.

Філліпс явно був налаштований справити враження після травми, тому минуло лише 63 секунди, коли він влучив у перекладину з 25 ярдів.

У шаленому дебюті Мануель Аканджі зробив удар, який дав можливість Сему Беллу прокинутись, але він був відбитий, і незабаром гості вийшли вперед.

Ріяд Марез влучно виконав один-два з Де Брюйне, а навіс алжирця на дальній штанзі був високо пробитий у ворота Фоденом, який забив у другій грі поспіль.

Відповіддю «Брістоль Сіті» став гучний пенальті після того, як Марк Сайкс посварився з Ріко Льюїсом. Здавалося, це законний виклик, але арбітр Андре Маррінер стояв на місці, і без роботи VAR уболівальники господарів залишилися розчарованими.

Хуліан Альварес невдало пробив перед воротами після навісу Фодена, але Брістоль Сіті впорався з цим і отримав чимало радості на своєму лівому фланзі.

Алекс Скотт стріляв прямо в Стефана Ортегу, а Белл стріляв після того, як Томас Калас зловив Де Брюйне на м’ячі.

Загроза «Манчестер Сіті» також була очевидною, коли Марез побачив, як Калас відбив його з льоту з лінії, а Рубен Діас перевірив Макса О'Лірі ударом головою.

Марез проводив свій 400-й матч в англійському футболі, і головний тренер "Робінс" Найджел Пірсон, який підписав його з "Лестером" у 2014 році з французького "Гавра", не втримався, щоб не переговорити з алжирцем, коли той впав після вкидання. виклик від Кемерон Прінг.

Едерсон замінив Ортегу в перерві, і «Манчестер Сіті» взяв участь у боротьбі, не змусивши О'Лірі працювати, поки Альварес не змусив його зробити низький сейв справа від себе.

Фодена спіймали із запізненням, і він миттєво відплатив Сайксу, отримавши жовту картку та слово від свого менеджера Пепа Гвардіоли, щоб залишатися зосередженим.

Температура зростала як на полі, так і поза ним, оскільки конкуренція ставала більш збалансованою, а вболівальники «Брістоль Сіті» закликали своїх гравців скористатися моментом.

Це мало не трапилося, коли Скотт позбавив Діаса, і Андреас Вейманн послав навіс, який Белл пробіг повз ворота.

Але все закінчилося, коли Де Брюйне чудово зіграв на Натана Аке, перш ніж Альварес асистував Фодену, і бельгійський півзахисник переконався, що він посміється останнім на 20 метрах.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: Хвилини чемпіонату Прем'єр-ліги 2000 серед чоловіків: у Ньюкасл Юнайтед дев'ять перевтомлених гравців