"Челсі" - "Мілан" 3:0: Обамеянг забиває, щоб допомогти "синім" здобути першу перемогу в Європі в сезоні

Уеслі Фофана, П’єр-Емерік Обамеянг і Ріс Джеймс були на місці, коли «Челсі» розпочав свою кампанію в Лізі чемпіонів з перемоги над «Міланом» з рахунком 3:0.

Завершення роботи Джеймса завершилося гарною перемогою «синіх», а вінгер збірної Англії також забив Обамеянгу, забив свій другий гол у стількох іграх.

Фофана відкрив рахунок, забивши гол після потужного удару головою Тьяго Сілви, але в першому таймі похихав із можливою травмою ноги.

Челсі обійшов Мілан, який посідає друге місце в групі Е, за різницею м'ячів, здобувши першу перемогу в третій зустрічі Ліги чемпіонів цього сезону.

Можливо, новий менеджер Поттер промахнувся в суботній перемозі Прем’єр-ліги з рахунком 2:1 над «Крістал Пелас», але екс-головний тренер «Брайтона» все ще шукав результативність і результативність, щоб відзначити його авторитет у подіях на Стемфорд Брідж. < /p>

І коли Джеймс забив третій гол, цей найкращий якісний гол у середині перемоги був повністю забезпечений.

Перша гра Поттера з «синіми» завершилася нічиєю в Лізі чемпіонів проти «РБ Зальцбург» 14 вересня, але методи тренера, що народився в Соліхаллі, здається, вже приносять результати.

Низький удар Мейсона Маунта змусив Чіпріана Татарусану надійним сейвом розпочати ніч.

Головна загроза для "Челсі" на початку походила зі стандартних одиниць, і Сілва забив два удари головою, що стало важливим далекоміром проти його колишнього клубу.

Потім нестаріючий бразильський центральний захисник пробив третім ударом головою, змусивши Татарусану відбити удар і залишивши Фофану вибити «Челсі» вперед.

Маунт забив гол, завершивши гарний крок після влучної передачі Обамеянга, але спроба була позначена як офсайд.

Фікайо Томорі отримав попередження за незгоду з його поверненням на Стемфорд Брідж, коли колишній захисник Челсі перебуває в розпалі захопливої ​​та темпераментної зустрічі.

Тоді бомбардир Фофана залишив ніч через цю травму, а Трево Чалоба підштовхнув до боротьби.

Господарі домінували в таймі, але ледь не стали жертвою удару на останній хвилині.

Довгострокова ціль "синіх" Рафаель Леао заглибився в штрафний і пробив низом, який Кепа зміг парирувати лише в небезпечній зоні. Раде Круніч продовжував бігати й відпускати, лише для Бена Чілвелла, який зробив життєво важливий блок, щоб запобігти тому, що в іншому випадку, напевно, було б зрівняти рахунок Мілана.

Обамеянг швидко подвоїв перевагу «Челсі» у другому таймі, легко завершивши навіс Джеймса.

Захист «Мілана», мабуть, залишає бажати кращого, але «Челсі» не може переоцінити присутність центрального нападника, який ховається перед воротами.

Минулого сезону Ромелу Лукаку було важко не лише знайти такі загрозливі центральні позиції, але й отримати послугу, необхідну для задоволення попиту на голи.

Два голи Обамеянга в послідовних поєдинках відповідають клінічним вимогам, і весь Західний Лондон сподіватиметься, що це повернення є лише початком.

Челсі відмовився сидіти склавши руки і захоплюватися своєю ситуацією, оскільки господарі, схоже, усвідомлювали необхідність заяви, щоб схвалити приїзд Поттера.

Оздоблення Джеймса завершило цю угоду швидко та з деяким стилем. Крайній захисник, що грає мародерство, увійшов у штрафний майданчик і випустив нестримний, зростаючий удар, який відлетів на ближню штангу.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: Грем Поттер на відмінно пройшов перший домашній тест у Челсі