Вболівальники "Челсі" протистоять Грему Поттеру, оскільки рух Мурдика під загрозою через поразку "Ман Сіті".

Манчестер Сіті вийшов до четвертого раунду Кубка Англії, перемігши Челсі з рахунком 4:0. Ріяд Марез відкрив рахунок чудовим ударом зі штрафного, перш ніж Хуліан Альварес додав з точки. Філ Фоден забив три голи до перерви, а потім Марез забив гол з 12 ярдів, оскільки команда Грема Поттера не змогла вийти з першої передачі. Тут Express Sport розповідає про п'ять очок, взятих у матчі.

Грем Поттер починає втрачати підтримку шанувальників

Блюз провели гарну боротьбу проти Сіті в грі Прем'єр-ліги в середині тижня, але цього не можна сказати про їхні зусилля на сьогоднішньому Ейтаді, коли вболівальники звернули свій гнів на Грема Поттера. Протягом усього матчу можна було почути, як уболівальники співали пісні для колишнього боса Томаса Тухеля, коли вони об’являли кандидата на цю посаду.

Команда тепер виключена з обох внутрішніх кубкових змагань, і їй належить серйозна боротьба за місце в четвірці лідерів після відставання від «Манчестер Юнайтед» на 10 очок. Поттеру незабаром доведеться змінити ситуацію, інакше він швидко втратить підтримку Тодда Болі та клубної ієрархії на додаток до вболівальників.

Вболівальники "Челсі" ризикують Мудриком?

Ім'я Тухеля було не тільки на вустах уболівальників "Челсі", а й вболівальники на виїзді також співали хвалу колишньому власнику Роману Абрамовичу. Однак цей крок може поставити під загрозу їхній перехід для Михайла Мудрика.

Вінгер родом з України, і йому навряд чи сподобається почути, як один із найближчих соратників Володимира Путіна співає на паркеті, і враховуючи, що він уже, схоже, зацікавлений у переході в «Арсенал», це може стати останнім цвяхом у труну інтересів клубу.

Виграйте пару квитків на гру Прем'єр-ліги або жіночої Суперліги на ваш вибір! Введіть нижче.

Філ Фоден демонструє, що може грати в центрі

Було багато галасу, щоб Фоден зайняв більш центральну позицію, і Гвардіола скористався нагодою, щоб поставити його на цю позицію, коли той повернувся боком. Англієць був найбільш атакуючим серед трьох півзахисників "Сіті" і показав чудову гру.

Півзахисники «Челсі» не змогли підібрати плеймейкера, який весь вечір міг знайти місце в центрі парку. Він завершив свій виступ третім голом, перш ніж виграти пенальті для четвертого, і тепер його можна розглядати на більш регулярну центральну роль у майбутньому.

Бади нападника Челсі тривають

Челсі не вистачало надійного та постійного №9 з часів Дієго Кости, і проблеми клубу не мали ознак зменшення проти Сіті. Кай Хаверц дуже сильно боровся протягом першого тайму, не зміг утримати м’яч, щоб увімкнути своїх партнерів у гру, і закінчився тим, що віддав другий гол непотрібною грою рукою.

У перерві його замінив новий гравець Давид Датро Фофана, але івуарієць добре керував обороною Сіті. П’єр-Емерік Обамеянг пропустив гру, але колишній капітан «Арсеналу» перебуває в поганій формі і, здається, швидко не виконує плани Поттера. Ситуація на "Стемфорд Брідж" не покращиться, доки не буде вирішено питання з нападником.