Коментар щодо впевненої гри: Англія домінує над Іраном у стартовій грі від Впевнена гра свідчить про те, що Англія домінує над Іраном у першій грі - Розробка воротаря

Англія виглядала впевнено під час матчу, забивши шість голів проти тьмяної іранської команди.

Дев'ятнадцятирічний Джуд Беллінгем вивів Англію вперед, ударом головою на 35-й хвилині. Зірка Дортмунда показала гру, яка вийшла за межі його підліткового віку, і, схоже, буде справжньою зіркою на довгі роки.

Букайо Сака забив двічі, причому його другий гол був індивідуальним ударом. Отримавши м'яч на правому фланзі, нападник "Арсенала" прорізав штрафну і залишив трьох одноклубників ліворуч від себе. Замість того, щоб грати в м’яч, Сака зробив кілька додаткових дотиків, щоб обійти кількох іранських захисників і пробив низом у дальній кут.

Рахім Стерлінг забив третій і останній гол за збірну Англії в першому таймі на першій із чотирнадцяти хвилин доданого часу після запеклої сутички головою, під час якої воротар Ірану Аліреза Бейранванд отримав важкий струс мозку.

Неймовірно, але Аліреза продовжував грати після лікування, але невдовзі дав сигнал лаві запасних, що він має піти.

Це мало бути рішення іранської медичної групи одразу після того, як побачили інцидент і оцінили травму. Це був неприємний інцидент, і він виглядав ще гірше щоразу, коли камери ФІФА наполягали на трансляції з різних ракурсів.

Мабуть, єдине, що турбує Гарета Саутгейта, коли справа доходить до його форвардної лінії, – дещо анонімне відображення Гаррі Кейна. Капітан ніколи не тестував жодного з іранських воротарів, які брали участь у матчі.

Гарет Саутгейт прибрав трьох розігруючих, з якими почав, і дозволив Маркусу Решфорду та Каллуму Вілсону втекти. Обидва відіграли важливу роль у двох останніх голах Англії в матчі.

Маркус Решфорд забив добре пропущений гол, використавши два дотики, щоб контролювати м’яч, а потім пробив низом від воротаря, який вийшов на заміну Ірану.

Вілсон чудово асистував шостому англійцю, коли натомість міг бити по воротах. Гравець «Ньюкасла» самовіддано повернув м’яч, щоб замінити Джека Гріліша, який легко забив ворота з кількох ярдів.

Моє головне занепокоєння щодо перемоги полягало в тому, що Ірану вдалося забити двічі. Саутгейт був центральним хавом, коли він грав, і обидва пропущені могли зіграти на його думку, оскільки він зосереджується на наступних двох групових іграх. І Сполучені Штати, і Уельс буде набагато важче зламати, ніж Іран сьогодні, і Саутгейт може пожертвувати частиною плавного атакуючого футболу, який ми бачили сьогодні, заради додаткової обережності в обороні.

>

VAR знову прийняв сумнівне рішення в першому таймі, коли Гаррі Магуайр був збитий на землю під час першого кутового для Англії.

Рефері був викликаний VAR у останні десять додаткових хвилин наприкінці гри, щоб перевірити подібний фол захисника Англії. Це було набагато менш цинічно, але пенальті було призначено, і найкращий бомбардир Ірану Таремі відправив Джордана Пікфорда неправильно, щоб зробити рахунок 6-2.

Далі Сполучені Штати в п'ятницю. Це буде перша справжня перевірка турніру.