Конте хвалить Рамсдейла і каже, що «шпорам» «дуже важко» фінішувати в четвірці лідерів після поразки від «Арсеналу»

Наставник "Тоттенхема" Антоніо Конте вважає, що "Арсенал" довів, що вони "дуже хороша команда" після переконливої ​​перемоги "канонірів" над його командою з рахунком 2:0.

«Арсенал» дуже домінував у перші 45 хвилин і добре впорався з тиском суперників із північного Лондона у другому таймі.

Аарон Рамсдейл був названий найкращим гравцем матчу за його виступ у воротах лідерів Прем'єр-ліги, а Конте похвалив голкіпера збірної Англії.

Головний тренер італійців не міг засудити зусилля своїх гравців у поразці та вважає, що гра могла бути іншою, якби Рамсдейл не був таким вражаючим.

"Було важко повернутися після двох пропущених голів", - сказав він Sky Sports. «Коли ми пропустили першими, у нас був шанс вирівняти гру з Сонні, і воротар зробив фантастичний сейв.

"Потім вони забили другий гол. Це могло вбити всіх, але не моїх гравців, тому що в другому таймі ми з великими зусиллями намагалися забити і створили проблеми "Арсеналу".< /p>

"Сьогодні воротар зробив кілька фантастичних сейвів. Арсенал зараз є важким суперником, як і Манчестер Сіті. Обидві команди змагатимуться за титул Прем'єр-ліги.

"Ми грали проти міцної команди, але в той же час я не був дуже розчарований самовідданістю моїх гравців. Вони продемонстрували велику волю та бажання спробувати повернутися. Іноді в минулому ми це робили, але сьогодні їхній охоронець був справді добрим.

"Арсенал" виявився дуже хорошою командою. Їм було непросто грати проти нас у такій атмосфері, але вони мають чудовий баланс і страждають у хороші моменти. Вони продемонстрували велику стійкість у другому таймі.

"Коли команда робить це, це означає, що вона готова боротися за титул із "Ман Сіті". Це єдині дві команди, які можуть претендувати на вихід у Прем'єр-лігу цього сезону".

Про те, чи зможе «Тоттенхем» посісти місця в Лізі чемпіонів, Конте сказав: «Ми повинні продовжувати дуже наполегливо працювати, і ми побачимо нашу позицію в кінці сезону. Будь то Ліга чемпіонів чи Ліга Європи.

"Такі команди, як "Челсі", "Ліверпуль", "Ман Юнайтед", "Ньюкасл", а також "Брайтон" і "Брентфорд". Це справді важко, тому що кожна команда може витрачати гроші, і навіть середні чи нижчі команди мають іноземних гравців".< /p>

Конт додав до Матчу дня BBC: «Ми хотіли показати та отримати результат для наших уболівальників, тому що ми знаємо, наскільки важливий для них цей тип гри. Цей матч був дуже важливий для нас і покращити таблицю. Я розчарований результатом.

"Ми почали добре і почали сильно, а потім пропустили гол. Футбол дивний, і іноді трапляються ситуації, які дуже важко пояснити. У нас був хороший шанс зрівняти рахунок із Сонні, але воротар "Арсеналу" зробив чудовий сейв. Другий гол міг убити всіх.

"Я повинен бути задоволений реакцією. Вони стояли там своєю головою та розумом, і я про це попросив. У такій грі можна втратити розум і пропустити багато голів, але на місці , ми створювали моменти. Ми продовжували мати хороший баланс і не пропускали великих моментів.

"Ми маємо бути розчаровані і для наших уболівальників. "Арсенал" заслуговує залишатися на першому місці в таблиці та боротися за перемогу в Прем'єр-лізі. Вони та "Манчестер Сіті" є двома претендентами на титул".

Ця подія закінчилася на гіркій ноті після того, як Річарлісон взявся за бій з Рамсдейлом, перш ніж фанат «Шпор» стрибнув на рекламні щити, щоб ударити ногою в спину №1 Арсеналу.

Щодо інциденту Конте сказав: «У цій ситуації кінцевий результат впливає на всіх. Я повинен спробувати правильно розглянути це питання. Якщо вам потрібно розчулитися, ви можете злитися через поганий результат. повинні вміти добре аналізувати ситуацію.

"Я не розчарований грою, відданістю, бажанням і боротьбою, яку вони показали. Ми це зробили. Іноді цього достатньо. Іноді цього недостатньо".< /p>

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: та сама історія зі "шпорами", які починають повільно, оскільки "Арсенал" показує, що Льоріс і Сессеньйон можуть перемогти НЛД