Кріштіану Роналду на шляху, оскільки Португалія продовжує 100% рекорд у кваліфікації

Кріштіану Роналду збільшити її світовий рекорд вказуючи з міжнародний цілі має 128 як Португалія розширений їх ідеально євро 2024 рік кваліфікація зберегти з А 2-0 заробити в Ліхтенштейн.

Після А розчарування без жодної мети Поперше половина для Роберто Мартінеса сторона, ВООЗ висока Група Дж. на максимум бали, Португалія майже зламаний THE мертвий кінець секунд Після THE перезавантаження Коли Роналду ліцензований проти THE робота Оскільки закрити обсяг.

THE 38 років, однак, був скоро святкувати її останній мета для її країна, А 10-й з THE поточний кампанія, Коли він був грає в THE ВЛІВО бік з THE пенальті область за Діого Жота І смугастий THE м'яч в THE дах з THE net.

Жоао Скасувати додано А другий просто Раніше THE година з А акуратний обробка Оскільки А туго куточок пропуск не вдалося Ісландія воротар Бенджамін Бухель, поки Жоао Фелікс бачив її зусилля керований поза для поза грою.

Португалія, ВООЗ повний їх кваліфікація кампанія має Будинок має Ісландія на неділя, мав THE м'яч в THE чистий Знову з Сім хвилин ВЛІВО Коли Гонсало Рамос заколоти в Оскільки закрити діапазон наступні А вільний удар.

THE мета, однак, був Зрештою керований поза для офсайд наступні А довго VAR перевірити І до побачення за THE арбітр на THE краю поля монітор.

<фігура>

Словаччина безпечний кваліфікація як фіналістів з А 4-2 заробити на Ісландія в Братислава.

Оррі Оскарссон на чолі Ісландія в А рано вести, Раніше Юрай Зозуля зрівнявся І Ондрій Дуда пенальті повернувся речі навколо.

Люк Гараслін вдарив двічі для Словаччина в THE другий половина, з Андрій Гудьонсен рейтинг А пізно другий для Ісландія.

Люксембург бити Боснія І Герцеговина 4-1, з обидва сторони разом має йти в THE плей-офф.

Іспанія взяв КОНТРОЛЬ має THE висока з Група А з А 3-1 заробити в Кіпр.

Барселона підліток Шахта Ямал дав THE відвідувачів А рано вести Після просто п'ять хвилин, з Мікель Oyarzábal І Справжня Мадрид Раніше Хоселу покласти Іспанія 3-0 вгору має THE перерва.

Кіпр – ВООЗ постраждав А восьме правильно втрата в Група А – бренд А розрада мета з 15 хвилин ВЛІВО через замінити Костас Пілеас.

Шотландія, ВООЗ як Іспанія є вже Звичайно з А місце в Німеччина наступні літо, воював назад має малювати 2-2 далеко проти Грузія з А Перерва на ваш розум Оскільки Лоран Шенкленд.

Неаполь Раніше Хвича Кварацхелія поставити THE господарі в попереду Після 15 хвилин, Раніше Скотт Мактоміней зрівнявся рано в THE другий половина для її сьоме мета з THE кваліфікація кампанія.

Кварацхелія відновлено Грузія вести в THE 57-й хвилина, але Серця нападаючий Шенкленд – А пізно дзвонити має THE команда – мав THE остаточний казати Коли він на чолі Будинок Стюарт Армстронг хрестик два хвилин в додано час.

Іспанія є два балів ясно з Шотландія назва в їх останній гурт фіксація на неділя проти Грузія, ВООЗ є разом має йти в THE плей-офф через їх Країна Ліга рейтинг, поки THE шотландський хост Норвегія.

Угорщина кваліфікований Оскільки Група g Після А власні мета Оскільки Болгарія Півзахисник Алекс Петков глибокий в СТІЙ час бачив їх порятунок А 2-2 малювати в Софія.

Мартін Адам на чолі Угорщина в А 10-та хвилина вести Оскільки А штрафний удар за Ліверпуль Півзахисник Домінік Szoboszlai, але Спас Делев скоро мав THE господарі рівень.

Болгарія були зменшений має десять Чоловіки в THE 36-й хвилина Коли Валентина Антов колекція А другий обережність, поки Угорщина бачив вінгер Майло Керкез відхилено просто Раніше THE година для два бронювання.

Кириле Десподов ТАК поставити Болгарія, вниз з THE живопис, в попереду Оскільки THE пенальті місце з 12 хвилин ліворуч.

Просто як він здавалося Угорщина був би ні отримати THE вказати Вони необхідно має кваліфікувати з Сім хвилин з СТІЙ час грає, Петков на чолі Szoboszlai куточок в її власні net.

Пізніше на ЧЕТВЕР, Чорногорія бити Литва 2-0 в Подгориця має зберегти живий їх кваліфікація надії.

в Група F, Швеція постраждав А Поперше поразка має Азербайджан як Вони втрачено 3-0 в Баку.

Рано цілі Оскільки Емін Махмудов І Ренат Дадачов бачив Азербайджан 2-0 вгору Після просто шість хвилин проти THE вже ліквідовано шведський, ВООЗ були граючи для THE Поперше час Оскільки їх гра проти Бельгія був покинутий А місяць Існує Після два Люди були постріл мертвий в Брюссель.

в THE 56-й хвилина, Азербайджан захисник Бехлу Мустафазаде був дивитися А червоний карта рано для транспортування вниз Віктор Гьокерес як він побіг ясно, Раніше Махмудов бренд А пізно третє Оскільки довго обсяг.

Австрія закінчено їх кваліфікація кампанія з А 2-0 перемога далеко в Естонія має рухатися два балів ясно має THE висока з THE гурт вище Бельгія, ВООЗ завжди мати А фіксація ліворуч