Англія – Франція 1:2. Які головні теми обговорювалися, коли Англія переживає розбите серце чвертьфіналу Чемпіонату світу в Катарі?

Хоча Англія, можливо, відчула можливість увійти в історію в Катарі цього місяця, "Три леви" ще більше розбиті на Чемпіонаті світу, коли вони програли Франції з рахунком 2:1 у суботу ввечері.

Хоча Гаррі Кейн зміг тренувати Англію після того, як реалізував пенальті через дев’ять хвилин після перерви після чудового голу Орельєна Чуамені в першому таймі, ас Тоттенхема швидко повернувся на землю.

Побачивши, як Олів’є Жиру надає перевагу чинним чемпіонам світу після того, як він увійшов з близької дистанції в останні моменти, Кейн мав шанс потрапити в заголовки Близького Сходу.

Однак, хоча 29-річний гравець міг спокійно повернутися додому за 12 ярдів після повернення з перерви, капітан збірної Англії не зміг відтворити його початковий удар, коли він розкрутився на поперечині Уго Льоріса.

Впавши на коліна під час фінального свистка та почуваючись ображеними після серії суперечливих дзвінків бразильського арбітра Вілтона Сампайо, ми розглянули основні моменти розмови.

Це кінець шляху для Саутгейта?

Спостерігаючи за тим, як Бразилія та Португалія шокуюче вийшли з турніру року напередодні протистояння в суботу ввечері, багато хто відчув, що Англія мала золотий шанс увійти в історію цього місяця -ci.

Однак, хоча "Три леви", можливо, відчайдушно намагалися продовжити гру після розбитого минулорічного чемпіонату Європи проти Італії, їхній похід до Катару запам'ятається як ще одна втрачена можливість.

Хоча команда Гарета Саутгейта змогла пробитися до чвертьфіналу без жодних поту в Катарі, на плечі 52-річного гравця знову ляже великий тиск.

Не секрет, що багато хто вважає, що нинішнє покоління атакуючих суперзірок Англії, яких часто критикують за прагматичний підхід, краще підійде в системі, яка дозволяє їм грати в першій позиції.

Однак, незважаючи на те, що «Три леви» могли створити багато проблем для Франції в суботу, це був ще один великий турнір, який пройшов повз них.

За винятком останніх трьох великих турнірів після вибуття в півфіналі в Росії чотири роки тому, чи може Англія сподіватися відкрити нову главу в найближчі тижні?

Цього місяця Франція може увійти в історію

У той час як Франція, можливо, пережила справжню кризу за останній місяць після того, як Карім Бензема та Крістофер Нкунку вибули зі своєї команди об одинадцятій годині, європейські гранди мали захоплюючу зимову пригоду.

Врятувавши протистояння в суботу ввечері після звичайної перемоги над Польщею минулого тижня з рахунком 3-1, тепер чинні чемпіони мають відчути можливість увійти ще більше в історію на Близькому Сході.

Бачачи, як Бразилія, Іспанія, Німеччина, Бельгія та Уругвай відпадають на узбіччі, люди Дідьє Дешама отримали вигідний шлях до 18 грудня.

>

Оскільки запальний Кіліан Мбаппе продовжує сяяти цієї зими після того, як уже забив п’ять голів на чемпіонаті світу, «сині» можуть стати першими чинними чемпіонами, які зберегли свою корону за майже шість десятиліть.

Пройшовши тут справжнє випробування проти своїх британських суперників, Франція тепер всю свою увагу зосередить на своєму півфінальному поєдинку проти Марокко в середу ввечері.

Незважаючи на те, що підопічні Дешама записали лише один чистий гол в одному з останніх 11 матчів у всіх турнірах, він буде розглядатися як один із головних претендентів у Катарі.

> Розбите серце для Кейна на найбільшій сцені

Після того, як минулого тижня з четвертої спроби нарешті відкрили свій обліковий запис на Чемпіонаті світу, коли Англія перемогла Сенегал з рахунком 3:0, Англія відчайдушно прагнула, щоб Кейн використав цей дисплей як платформу. форма, на яку можна покластися.

Однак, хоча капітан «Трьох левів» міг би забити свій перший пенальті через дев’ять хвилин після повернення з перерви, Кейн повернувся на землю після удару Англії.

Хоча 29-річний гравець зміг досягти історичного рівня Уейна Руні в суботу ввечері, атакуючий талісман Саутгейта не міг побажати більш розчаровального кінця Катару.

Пропустивши свою другу спробу над поперечиною Льоріса та змарнувавши потенційно культовий момент Кубка світу, роль Кейна цієї зими знову призвела до того, що він і Саутгейт стали предметом ретельного розгляду.

Знову сильно присутній за межами 18-ярдового поля, не схоже на те, що шутер «Шпор» використовує весь свій потенціал на своїй глибокій позиції.

Покинувши Близький Схід лише з одним голом у відкритій грі, позиція Кейна може опинитися під загрозою?