Зірки Англії реагують на п'ятизіркову перемогу над Північною Ірландією в Євро - "Я насолоджуюся кожною грою"

Дві зірки збірної Англії відреагували на свою перемогу над Північною Ірландією з п’ятьма голами в останній груповій грі Чемпіонату Європи цього літа.

Левиці вже забронювали собі місце в плей-офф Євро ще до своєї останньої групової гри.

Вони обіграли Австрію з рахунком 1-0 у першому матчі на Олд Траффорд, а потім перемогли Норвегію з рахунком 8-0 у рекордній перемозі.

Англійці чудові, але всі вони білі: чому? І чи варто це "виправляти"?

За кілька годин до матчу проти Північної Ірландії було оголошено, що головний тренер збірної Англії Саріна Вігман дав позитивний результат на Covid-19.

52-річна гравця була відсутня на полі в Сент-Мері, але її гравці обійшлися без неї.

Північна Ірландія розчарувала Англію до перерви, але господарі вийшли вперед на 41-й хвилині. Френ Кірбі відкрив рахунок, перш ніж Бет Мід зробила рахунок 2-0 до перерви.

Келсі Берроуз забила невдалий автогол після того, як Алесія Руссо зробила швидкий дубль.

Перемога з рахунком 5-0 означає, що Англія завершує груповий етап із 14 забитими м’ячами та трьома чистими воротами.

Наступної середи команда Вігмана зустрінеться з Данією або Іспанією в чвертьфіналі турніру.

Після перемоги над Північною Ірландією Руссо сказала, що вона "насолоджується кожною грою", яку вона грає за Англію:

«Я насолоджуюся кожною грою у футболці збірної Англії, і це чудово — прийти і забити. Я просто прийшов у потрібне місце в потрібний час і зміг забити у ворота», — сказав Руссо (через < em>BBC Sport).

"Я мав закінчити останню гру, але ми переходимо до наступної гри. Цього тижня я спостерігав за голами Яна Райта, і, можливо, це мені допомогло. "Англія, але я знаю, що маю бути терплячим".

>

Кірбі також відреагувала після матчу, сказавши, що «дуже рада» відкрити свій рахунок для турніру:

"Я хотів забити гол протягом усього турніру, і я ставив себе в хороші позиції, але це не сталося зі мною. На щастя, сьогодні я був у правильному місці, у мене був хороший контакт з м'ячем, і це був один з тих, за якими ви стежите, щоб перевірити, чи це вийде, тож коли це сталося, я був дуже радий відкрити свій обліковий запис.

«Перед грою ми говорили про позитивний старт, ми відчували, що наші старти в попередніх двох іграх були трохи повільними, тому ми хотіли переконатися, що добре володіємо м’ячем і дбаємо про це і я відчув, що ми це зробили, хоча гол не був забитий, я просто радий, що він увійшов і м’яч почався, і це просто розслабило нас, і ми могли грати ще трохи».