Євро-2022: Англія повертається на лаву запасних, щоб гарантувати повернення проти Іспанії

21 липня. У болісну та нервову ніч приймаюча країна Англія, за якою спостерігали аншлаги на стадіоні Amex і 7,6 мільйона домашніх глядачів, у середу вийшла у півфінал жіночого Євро після того, як вийшла ззаду, щоб перемогти пре -фаворити турніру Іспанія в додатковий час.

Джорджія Стенвей видала приголомшливий голос, щоб принести господарям перемогу з рахунком 2-1, незважаючи на те, що вони були другою найкращою протягом довгих відрізків матчу.

Англія, яка обіграла Норвегію з рахунком 8:0 на груповому етапі, зіткнулася з ганебним вильотом із турніру за шість хвилин основного часу, але потім перемогла у півфінальній сутичці з Англією, Бельгією чи Швецією.

Іспанія вийшла вперед на 54-й хвилині завдяки Естер Гонсалес, нагородженій за її паси в один дотик, розумну тактику та технічні вміння. Але час спливав, коли «Левиці» зрівняли рахунок, що вийшла на заміну Елла Тун, а Стенвей на 95-й хвилині зрівняв рахунок з 20-ярдовим ударом Стенвея, що призвело до божевілля натовп на брайтонському стадіоні Amex.

Іспанія продовжувала погрожувати до фінального свистка, але не змогла пробити оборону Англії, оскільки господарі вийшли в четвертий поспіль півфінал великого турніру та продовжили свою безпрограшну серію під керівництвом Саріни Вігман до 18 матчів.

Відома сила Англії з глибини стала вирішальним фактором: Вігман, який щойно оговтався після бою проти Covid, продемонстрував тактичну кмітливість, нокаутувавши найкращого бомбардира Євро-2022 Еллена Вайта, Міда та плеймейкера Френа Кірбі, коли Іспанія перебувала в повний контроль.

"Вся гра була випробуванням. Рівень цієї гри був настільки високим. Я не дуже відчував це", - сказав Вігманн.

Ми використали план Б. Після цього ми швидко забили, щоб повернутися до нормальної форми. Я так пишаюся командою. Вболівальники за нами, це відчувалося. Я прийшов із командою пізно, я отримав готовий, я намагався зберігати спокій. Я не забуду цей день".

Зв’яжіться з автором цієї історії за адресою moc.l1658454585labto1658454585ofdlr1658454585owedi1658454585sni@w1658454585ahsra1658454585w.wer1658454585dna1658454585