Фердинанд критикує «обурливих» скептиків Халанда, вихваляючи талант «наддержави»

Ріо Фердінанд розкритикував Ерлінга Халанда, який сумнівається, після того, як нападник Манчестер Сіті забив п'ять голів у ворота РБ Лейпциг.

Команда Пепа Гвардіоли була шаленою ввечері, здобувши історичну перемогу з рахунком 7-0 і вийшовши до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Халанду знадобилося менше ніж 60 хвилин, щоб забити п'ять голів, і він міг забити ще більше, якби Гвардіола не вийшов на заміну в другому таймі.

Тепер 22-річний гравець став лише третім гравцем, який забив п’ять голів у грі Ліги чемпіонів, приєднавшись до Ліонеля Мессі та Луїса Адріано з рекордом.

Фердинанд хвалив нападника "Ман Сіті" після гри та критикував людей, які сумнівалися в його впливі цього сезону.

"Те, що Хааланд робить у футболі зараз, вражає", - сказав Фердинанд в ефірі BT Sport.

Коли він так грає в команді, вони абсолютно домінують. Він дає відчуття, що ми перемагаємо, якщо всі мають 7/10, а він там.

"Він привносить суперсилу в команду, і це вже надто заряджена команда з винятковим талантом, і в його грі понад усе є голод і бажання.

"На жаль, я чув, як люди кажуть, що він [негативно] вплинув на те, як грає ця команда. 39 голів за сезон... він просто робить цю команду кращою".

Тепер Хааланд лідирує як найкращий бомбардир Ліги чемпіонів і Прем'єр-ліги цього сезону. Він також був плідним у календарному 2023 році.

«Це безтурботне ставлення до того, що він просто хоче грати у футбол, і мені подобається, що він дуже простий, він не надто ускладнює речі», — додає Фердинанд. «Він завжди робить один-два дотику і біжить позаду.

Це старі шкільні риси, і він найкращий, коли йому не потрібно думати. Для нього це інстинктивно.

"Більшість гравців на майданчику, коли м’ячі знаходяться в цих зонах, стоять на п’ятах, але він стоїть на пальцях і готовий кинутися.

"Це не випадковість, що він забив стільки голів у віці 22 років; просто він знову і знову в потрібних місцях. Немає тренера, навіть Пепа, одного з найкращих, якщо не найкращого у світі, який міг би навчити це."

Цього сезону 22-річний гравець має намір побити різноманітні рекорди забитих голів, і коли він у настрої, його не зупинити.

Ман Сіті наступного разу прийматиме Бернлі в Кубку Англії, перш ніж повернутися до Прем'єр-ліги у сутичці проти Ліверпуля.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: чи стане Ерлінг Хааланд гідним підписом, коли він підійде для Пепа Гвардіоли?