Чотири чудові англійські вистави

Що з він бути вул Джордж День сьогодні, я думка що це було б бути А ДОБРЕ можливість має частка чотири Англія вистави що були несподіваний І принизливий для THE опозиція.

Англія 9 Шотландія 3 (15-е квітень 1961)Я Поперше читати приблизно Це гра в А книга як А молодий хлопчик І він просто не робить здається можливо. Це може дуже ДОБРЕ бути оскільки я був протягом THE Грем Тейлор час І нічого більше що А вузькі перемога був поза з THE запитання для НАША національний команда має що Пора!

Це матч був THE остаточний гра з THE 1960/61 додому Чемпіонати І був грає в попереду з 97350 вболівальники має Уемблі Стадіон. Вальтер Вінтерботтома Чоловіки мав вже поставити п'ять цілі пропуск обидва Уельс І Ірландія THE Попередній зима І А перемога на що квітень полудень був би безпечний їх 39-й додому Чемпіонат.

Англія вести 3-0 має THE ламати, з цілі Оскільки Офіцер поліції Робсон І два Оскільки Джиммі Легінси. Дейв Маккей І Деві Вілсон бренд в десять хвилин з THE перезавантаження має дати Шотландія справжній надія з отримати назад в THE гра. А хвилина пізніше, Браян Дуглас схоплений Англія четвертий мета з THE південь. Боббі Ковальський робити THE рахунок 5-2 в THE 75-й хвилина котрий почати А лавина з цілі, з п'ять бренд в А дивовижний десять хвилин доля.

Шотландія Торкніться Квінн бренд в 60 секунд з Ковальський має дати THE рахунок декілька респектабельність для THE шотландський, але Англія був би йти І рахунок інший чотири голи.Фулхем Джонні Хейнс бренд два в три хвилин, Джиммі Легінси ТАК завершено її хет-трик А хвилина пізніше Раніше Офіцер поліції Ковальський додано її другий – І Англія дев'ятий – в THE 85-й хвилина.

с THE світ Кубок майбутнє навколо THE наступні літо, звичайно Англія назва був би бути на THE Жуль Рімет Трофей після А продуктивність як це?

Англія 5 Шотландія 1 (24 може 1975) Іди в Це остаточний матч з THE додому Чемпіонати, Шотландія були висока з THE живопис І тільки мав має уникати поразка І Вони був би заробити THE змагання. Англія були поза має заробити THE чемпіонати для THE 50-й час.

Англія не було кваліфікований для THE світ Кубок в Захід Німеччина THE Попередній літо. Шотландія мав кваліфікований але мав був вдарив поза в THE гурт кроки мати ні втрачено А гра. Вони були THE обрані має заробити THE гра має Уемблі на THE остаточний дорогоцінний камінь з THE 1974/75 сезон.

THE господарі дослідження має йти поза І довести А вказати І зробив просто що в стиль. QPR Джеррі Франциск бренд THE відкриття мета з THE гра в THE п'ятий хвилина, колекція А пропуск Оскільки Майк Ченнон А ДОБРЕ 40 метрів Оскільки мета. Він взяв THE м'яч пропуск А Шотландія захисник І як THE відпочинок з THE Шотландія захист стояв вимкнено його, вдарив THE м'яч важко в THE назад з THE чистий Оскільки майже 30 метрів на вулиці.

А хвилина пізніше, Англія були разом з А чудово працювати розлучатися мета залучення Алан м'яч, Джеррі Франциск І Кевін Кіган.Кіган надається А хрестик має THE далеко робота котрий Кевін Бітті нескінченно висока на Шотландія воротар Стюарт Кеннеді І просто нижче THE перекладина. Це був має бути THE Іпсвіч захисника тільки мета для її країна.

Колін дзвоник додано А третє для Англія в THE 42-й хвилина Раніше Брюс Ріоч бренд А пенальті просто Раніше Половина часу після А гандбол в THE Англія вікно.

Англія додано два далі цілі після Половина часу, з Джеррі Франциск подвійний її вказуючи для THE полудень І новачок Девід Джонсон рейтинг Англія п'ятий І остаточний мета.

Польща 0 Англія 3 (11-е червень 1986) Це гра був ймовірно THE більшість життєво важливий з THE чотири Ігри що я буде ковдра Сьогодні. Поразка був би мати надісланий Англія Будинок І навіть А малювати може ні навіть мати був достатньо має зберегти Англія в THE світ Вирізати.

Люди віск ліричні приблизно Офіцер поліції Робсон керівництво Англія має THE 1990 рік світ Кубок півфінал але не роби цього часто розпізнати як ненавидів він був протягом Це Пенсільванія...