Жиру: Франція показала «менталітет 2018», обігравши Англію

Олів'є Жиру порівняв напружену перемогу Франції в чвертьфіналі ЧС-2022 над Англією з півфінальною перемогою над Бельгією чотири роки тому.

Франція обіграла «Трьох левів» з рахунком 2:1 на стадіоні «Аль-Байт» у суботу, головним ударом Жиру відбив голову.

Орельєн Чуамені вистрілив у ворота чемпіонів світу, але Англія енергійно відреагувала та зрівняла рахунок завдяки пенальті від Гаррі Кейна.

Команда Гарета Саутгейта могла б зрівняти рахунок вдруге після голу Жиру, але Кейн другий раз пробив над поперечиною.

Завдяки цій перемозі Франція вийшла до півфіналу проти несподіваного Марокко, а команда Дідьє Дешама, здається, є фаворитом, щоб зберегти свою корону.

Але ця нічия показала, наскільки важко виграти Чемпіонат світу, Жиру пригадав поразку Бельгії в Росії з рахунком 1:0.

«Сьогоднішня гра нагадала матч проти Бельгії в 2018 році», — сказав Жиру на прес-конференції. «Ми боролися зубами й нігтями.

Вони повернулися в гру, почали в це вірити, але ми показали, що можемо бути небезпечними в контратаці.

«Нам трохи пощастило, оскільки Кейн не реалізував пенальті, але ми виклалися на повну і боролися зубами й нігтями. Це нагадує мені менталітет 2018 року. Ця група заслуговує на те, щоб прийти до цього».< /p>

Раніше у фіналі Жиру зрівнявся, а потім перевершив рекорд Тьєррі Анрі за кількістю голів у Франції.

"Усі цілі важливі", - додав він. «Справа в тому, що я переміг Тьєррі Анрі з 52-м, але цей 53-й, можливо, навіть кращий.

"За одну хвилину до цього у мене був шанс, і я міг забити. Я думав, що, можливо, у мене буде ще один шанс, і це було неймовірно забити".